важливі міркування перед покупкою довгострокового страхування

Довгі страхування по догляду термін дійсно є одним з найпопулярніших і важливих продуктів на ринку сьогодні. Оскільки довгострокові витрати на обслуговування значно зросли за останні роки, особливо у 2010 році, яка піднялася майже до $ 75 000 на курсах будинок престарілих, американці були лякали з можливістю фінансових катастроф і фінансових вплив на їхнє життя та їх сімей.

Купівля довго страхування по догляду термін також тягне за собою фінансові ризики. Ви повинні бути озброєні достатніми знаннями про те, як цей вид страхування працює і відповідний ризик того, що може поставити під загрозу ваше життя і вашу сім’ю. Ці наступні важливі міркування передбачити, якщо LTC страхування є правильний вибір для Вас.

Пам’ятайте, що багато компаній в даний час є дуже агресивними у продажу LTCi політики. Так що незалежно від того, наскільки переконливо продажів крок вони використовують, що не легко займатися себе від покупки покриття відразу, без оцінки ваших потреб і ресурсів. Ви повинні знати особливості і обмеження політики для визначення того, якщо вона підходить для вашого стану. Період отримання допомоги (довжина покриття) і розмір допомоги є двома найбільш важливими факторами, які можуть вплинути на ваше покриття і премій, а також.

Розглянути питання про політику, які забезпечують покриття на кілька параметрів, таких як будинки пристарілих, допомога життя дорослих турбот день, і навіть у вашому власному домі. Це дозволяє вибрати настройку вашого вибору. Вершник захисту інфляції не слід випускати з уваги, тому що це збільшує ваші переваги, щоб впоратися зі збільшенням витрат на медичну допомогу, але зберігає ваші премії послідовним.

Хоча LTC страхування вважається корисним, більшість людей відчувають себе страхові внески позбавляючи їх кардинально. При правильному плануванні, проте, знижує фінансову розруху і емоційний вплив на вас і вашу сім’ю.

Найбільш вдалий час, або вік в покупці LTCi часто стверджують. Правило: якщо ви будете чекати до 60-х років і старше політика стане більш дорогим, але якщо ви купуєте політики в більш молодому віці, скажімо, 40, ваші премії буде дешевше. Фінансове планування та LTC експерти сходяться на думці, що 40 хороший вік для придбання довгострокових політик обережністю, тому що більшість людей все ще вільна від будь-яких когнітивних захворювань та інвалідності, але коли люди звертаються старше 40, ймовірно, вони можуть бути сприйнятливі до вікових захворювань і знецінення . Деякі інші вагомі причини покупки політик у більш молодому віці (А.), якщо у вас вже є погіршення здоров’я, (б) якщо ви займаєтеся в поганій спосіб життя, таких як пияцтво, куріння, а також беручи наркотики, (С), якщо вашої родоводу має історію ранньої інвалідності.

Крім того, існують також деякі інші способи захисту гнізда яйця, чи не виснажуючи свої активи. Інвестування відсоток ваших пенсійних накопичень в ануїтет може тримати ваш чоловік чи сім’ю матеріально захищені достатньо заощаджень, яка не може бути позбавлений і забрали будинок престарілих. Ви також можете зменшити вартість LTC премій за рахунок скорочення функцій неважливо, утримував інфляцію вершника.