важливість тварина страхування

Хоча більшість з нас ніколи не думаю про те, щоб у два рази Страхування домашнього майна – зрештою, воно не є обов’язковим – це дивно, як багато власників домашніх тваринах не вивезти тварина страхування.

Тим не менш, ви в три рази більш ймовірно, необхідно подати позов на вашого вихованця страховки (якщо вона у вас є) в порівнянні з вашої страхової вмістом!

Багато собак і кішок власники бачать тварина страхування як непотрібні, але щороку, один з трьох тварини робити несподівані поїздки до ветеринара, тобто, їх власник буде повинен знайти гроші, щоб заплатити за їх лікування. Ці витрати можна буквально розтягнутися на кілька сотень – іноді навіть тисячі – фунтів.

Як приклад, коли 12-річний Тіммі – кішка Бомбей – була прийнята від місцевого порятунок сім’ї Ешкрофт, вони одразу ж отримали його перевірили понад їх ветеринару, а потім дістав страхування домашніх тварин за ціною £ 10,85 в місяць.

Місіс Ешкрофт говорить: “Будучи власник кішки протягом багатьох років, і знаючи, як ветеринари рахунку можна встановити до, здавалося, що природна річ, щоб застрахувати Тіммі. Ми такі раді, що зробили зараз. Вже через чотири місяці після того, як ми вийняли страхування, звичайної перевірки виявилися шуми в серці. Діагностичні тести, щоб дізнатися, наскільки погано проблема була, плюс поточні ліки і візити до ветеринара коштувала нам більше ніж £ 700 лише за рік.

“Після цього, подальші тести показали, проблеми зі щитовидною залозою. Ліки, випробування та експлуатація в наступному році коштуватиме нам ще £ 700 з гаком. На щастя, наша страховка на більшу частину цих витрат – у нас тільки були £ 80 надлишкових платити. Тіммі буде на ліки все життя і потребуватимуть два рази на рік огляди, а також страховий поліс буде платити за це. Це приємно знати, що ми можемо дозволити собі, щоб дати йому краще медичне лікування і увагу протягом всього його життя “.

Є багато фахівців страхових компаній, що пропонують страхування домашніх тварин для вашого вихованця, від щурів, кроликів і рептилій до кішок, собак і коней, за доступними цінами. І в той час покриву коливається від постачальника до постачальника і залежить від типу домашньої тварини ви страхуванні, як основне правило, травм і захворювань покриті. (Слід зазначити, що профілактичне лікування, такі як вакцинація або зубними не поширюється).

Кожен раз, коли ви претендувати на окрему травми або хвороби, ви будете чекати переплачуємо – швидше як ваш автомобіль або будинок страхування.

При виборі правильної політики для вас і вашого вихованця, майте на увазі, що в той час як концепція та ж для всіх страховиків, у кожного свої терміни, умови та критерії. Наступні повинні бути прийняті до уваги:

• Переконайтеся, що немає ніякої межа, як довго ви можете вимагати для кожної хвороби. Наприклад, якщо ваша кішка потрібні таблетки, щоб контролювати проблеми з серцем або у вашого собаки артрит, проблема буде необхідно контролювати для іншої частини їхнього життя, а не тільки в рік або 24 місяців

• Переконайтеся, що ліміт на хворобу реалістично – за час обробки для однієї хвороби може коштувати сотні фунтів

• Переконайтеся, що ваш вихованець буде як і раніше розглядаються в наступних життя, коли вони будуть мати потребу в цьому найбільше. Деякі страховики припинити політику, коли тварина досягає певного віку

• Звертайте увагу на спеціальні знижки, такі як ті, які пропонуються в декількох домашніх господарств і домашніх тварин для пенсіонерів