важливість страхування орендарів

Страхування є необхідністю в повсякденному житті. Хоча ми часто вважають страхування життя, страхування автомобілів та комерційного страхування (якщо є бізнес) при визначенні наших потреб страхування, страхування орендарів нерідко приходить на розум. Причин багато, починаючи від неправильного віри, що пасажир, охоплених політикою поміщиків страхування (HES немає; поміщиків поліс покриває тільки поміщики власності) помилкове враження наслідком страхування відповідальності (пасажир несе відповідальність за будь-які пошкодження третьої сторони або їх майно на орендованих приміщень).

Головне, що орендар повинен зробити після переїзду в орендованих приміщеннях є отримання політику орендарів страхування. Справді, деякі орендодавці наполягають на таку політику, перш ніж дати в оренду майна, так що якщо водій пошкоджує його, власник покрита. Критичної точки слід зазначити, що, якщо є незалежні люди, що розділяють розміщення, окремі політики мають бути придбані. Орендарі страхування зазвичай захищає орендаря від великих медичних рахунків в події, що хтось отримує травму в приміщеннях. Він також охоплює майно орендарів особистості у виникненні пожежі, пограбування чи інших лих.

Наступні два приклади ілюструють значимість страхування орендарів. припускають, що далекий знайомий відвідує орендарю в його найманій квартирі з трохи один в буксируванні. Граючи, дитина падає вниз по сходах і зламав ногу. Відвідувач може звинуватити орендаря не підтримують стандарти безпеки та укласти подати до суду. Орендарі страхування може покрити судові витрати, а також витрати на лікування для хлопчика.

Тепер, подумайте, що крихітна пожежа, яка руйнує спальні орендованій квартирі або будинку. Господар захищений власним страхування майна, але пасажир може в кінцевому підсумку втратити окремі речі в пожежу, не отримуючи ніякої компенсації від страхової компанії. Чи не тому він проводить політику орендарів страхування. Якщо майно стає непридатною, орендарів страхування буде також компенсувати «додаткові витрати на проживання”, які в основному охоплюють ціні як житло десь в іншому місці.

Наступні речі вимагають, щоб враховувати при купівлі орендарів страхування:

1.Dollar суму покриття: Це фіксована сукупності за всіма активами повинні бути включені. Вища охоплення, вище премія.

2.Deductible: визначає, скільки пасажирів доведеться платити зі свого пакета перед страхового покриття починається.

3.ACV (Реальна вартість) або заміни: Реальна вартість є залишкова вартість активу в момент тяжкої втрати. Відновлювальна вартість є вартість заміни втрачених або пошкоджених активів, в основному з новим продуктом. Наприклад, якщо 5-річний старий телевізор був вкрадений, то страхова компанія буде виплачувати залишкової вартості для покриття ACV. Для заміни покриття витрат, витрат на купівлю нового телевізора (з аналогічними характеристиками), щоб замінити вкрадені статті вичитується рахунку.

Навіть якщо ви відчуваєте ваші індивідуальні властивості не стоїть досить, щоб застрахувати, цінність того, що страхування відповідальності добре стоїть орендарів страхування. Тим більше, що це один з найдешевших видів страхування, у своєму розпорядженні за ціною від $ 150 на рік.