важливість страхування життя

Багато людей кажуть про страхування життя і чому він, AOS важливо, але є ще багато непорозумінь щодо полісів страхування життя. Багато людей Арен, АОТ впевнений, що якщо їм потрібно страхування життя, і якщо вони роблять-скільки страхування потрібно? Яка страховка?

хто потребує страхування життя?

Насамперед, більшість людей вважають, страхування життя виймають, щоб заплатити за витрати на поховання страхувальника. І хоча це може бути однією з причин, які люди отримують по страхуванню життя, це не те, що страхове покриття призначене для! Страхування життя покликаний замінити доходу, яка втрачається з боку страхувальника, AOS смерті і бути використана для оплати для потреб померлого страхувальника, коли ви більше не заробляти гроші, щоб зробити це. Якщо у вас є діти або родичі, які залежать від вашого доходу, то ви повинні мати страхування життя.

Для молодих незаміжніх осіб, які не мають утриманців, немає дійсно ніякої потреби в страхуванні життя. Якщо ви літня людина з пенсійні заощадження або пенсію, він не може бути необхідно мати страхування життя на верхню частину грошей, які стають доступними для вашого чоловіка від своїх заощаджень і пенсій.

Залишайтеся вдома, батьки можуть думати, що вони Дону, АОТ необхідно полісів страхування життя, як вони, Aore не отримують заробітну плату, але це не той випадок. Розглянемо, скільки це буде коштувати, щоб найняти людей, щоб зробити все повсякденні завдання ви робите-з дитячого саду, до служби прибирання номерів фінансового управління для продуктових магазинів, доручення роботи і приготування їжі. Якщо у вас є спеціальні сімейні потреби користувача, що б це коштувало, щоб мати особливу турботу організувати, якщо ви не змогли це зробити? Страхування життя на перебування в будинку батьків дозволить сім’ї, щоб найняти людей в разі вашої смерті, щоб продовжувати робити те, що ви зазвичай робите для сім’ї.

Як годувальник сім’ї, страхування життя має замінити вашу зарплату, плюс погашення іпотеки, коледжі плата за навчання для дітей, або, може бути професійну підготовку для чоловіка, який, можливо, доведеться повторно увійти в робочу силу від ваших передчасної кончини.

Після того як ви, Äôve визначається ви повинні мати страхування життя, ваш наступний крок, щоб з’ясувати, скільки страхування життя вам потрібно. Маючи контрольну цифру на увазі, буде легше для вибору відповідного поліса страхування життя.

агенти по страхуванню життя

Купівля страхування життя схожий на покупці автомобіля. Ви працюєте зі страховими агентами, які допоможуть вам зважити всі варіанти і прийняти рішення щодо типу політики ви повинні мати. При пошуку агентів зі страхування життя, вам потрібно буде говорити, принаймні, три різних агентів для того, щоб переконатися, що ви отримаєте гарне уявлення про доступних варіантів. Покупки навколо важливо.

Якщо в будь-який момент під час розмови з агентом зі страхування життя про різних варіантах політики ви відчуваєте, як вони поспішають вас або тиск на вас, щоб купити більше політики, ніж вам потрібно, або вони просто Арен, АОТ, що знайшли час, щоб пояснити вам це, це у ваших інтересах, щоб піти. Агенти зі страхування життя повинні пояснити варіанти і допомогти вам зрозуміти ваші власні потреби і як страхування життя може допомогти-і знову вимкніть, щоб дозволити вам зробити свої власні рішення, що стосуються типу і кількості страхового поліса ви хочете провести. Це важливі міркування, тому що багато агентів зі страхування життя виплачується комісія, так це в їх тенденції до штовхати більш дорогих політики на споживачів.