важливість страхування домовласників

Якщо у вас є будинок, ви обов’язково повинні мати страховку домовласника. Скільки страховка домовласника вам потрібно, це складне питання для більшості людей.

оцінки вашого будинку

Для того, щоб визначити, скільки страховка домовласника необхідно, ви повинні оцінити вартість вашого будинку, не рахуючи землі, і все ваше приватне майно у вашому домі. Скільки це буде коштувати, щоб відновити ваш будинок, якщо він був повністю зруйнований? Страховий агент навчається, щоб допомогти вам у з’ясуванні цієї суми в доларах, і більшість буде фізично відвідати ваш будинок, перш ніж страхувати його. Є формули, які агенти СТРАХУВАННЯ враховувати для визначення відновної вартості, які включають в себе чи будинку з цегли або дерев’яного каркаса, загальна площа будинку, кількість кімнат і інші подробиці, що дозволяють агенту, щоб визначити точне значення вартості заміщення . Деякі домовласників також заплатити, щоб отримати оцінку підрядника для відновлення свого будинку.

оцінити вашу власність

За допомогою шматка паперу, пройти через кожну кімнату вашого будинку і перерахувати кожен предмет меблів і приладів, що в ньому. Якщо можливо, ви повинні включити надходжень, які показують ціною купівлі та дату придбання. Візьміть фотографії великих (більш дорогі) елементи. Ваша інвентаризації майна повинна бути оновлена ​​на щорічній основі, або принаймні всякий раз, коли ви робите великі покупки для пристрою або предмета меблів.

Відеозапис може бути корисна для запису нашого інвентарю. При використанні відео, відкрити ящики вашого комоди і шафи, і двері шафи для того, щоб отримати візуальне, що знаходиться всередині кожного предмета меблів. Поки ви відеокасету, ви повинні записати аудіо опис основних елементів.

Зберігайте список інвентаризації та / або відеокасету в сейф для зберігання цінностей за межами вашого будинку, або, по крайней друга або родича будинку або навіть вашого робочого місця. Таким чином, якщо щось трапиться з вашим будинком, ви будете мати ваші записи.

Вартість заміни або фактичної вартості готівкою?

Існують два основних види страхування-відновна вартість домовласника і фактичної вартості готівкою. Якщо у вас є приблизна вартість вашого будинку, і весь його вміст визначається, то вам вирішити, чи дійсно ви хочете застрахувати свій будинок з вартістю заміни або фактичної основі грошової вартості. Якщо ви використовуєте відновна вартість, то ваш будинок буде відновлений на основі цього значення. Якщо ви вирішите Реальна вартість, ви отримаєте суму, що підлягає виплаті в вас, якщо є втрати суми визначається поточною відновної вартості будинків вміст мінус оцінками, знос і амортизація.

додаткове страхування домовласників варіанти покриття

На додаток до страхування вашого будинку проти його значення і значення його вміст, страховка домовласника також можуть бути прийняті з розширеним покриттям, у тому числі:

Підвищення меж відповідальності: як правило, страховка домовласника включає в себе особисту відповідальність і медичні виплати у розмірі 100 000 за кожен випадок і $ 1000 на людину за медичні платежі, але більш високі ліміти можуть бути придбані.

Домашній комп’ютер: домовласника з персональними комп’ютерами обмежені лімітом для особистому майну, за їх значень комп’ютера. Якщо комп’ютери використовуються для бізнесу, вони можуть бути застраховані на суму до 2500, хоча, якщо ви відчуваєте більш високих меж необхідної для кількості і рахунок вашої комп’ютерної техніки, ви можете придбати більш високі ліміти.

Компенсація страхування робітників: Коли люди працюють на вас на ваше місце проживання, робота в саду або домашніми справами, наприклад, ця частина страховка покриває більшість співробітників, які працюють для вас менше 40 годин на тиждень.

Догляд на дому День: Коли ви дивитеся дітей у своєму будинку для друга або родича, без обміну грошей, страхування вашого домовласника забезпечує покриття для діяльності денного догляду. Якщо ви надаєте послуги денного догляду за грошима, він вважається бізнес і вам необхідно придбати додаткову страховку для покриття цих заходів.