важливість страхування домашнього майна

Страхування домашнього майна політика повинна охоплювати все, що ви б взяти з собою, якщо ви переїхали home.This, як правило, включають в себе всі ваші меблі, побутові товари, продукти харчування та напої, телевізори, відео, комп’ютери, стерео обладнання, одягу і цінностей, як правило, до зазначеної граничної величини.

Часто страховики будуть покласти верхню межу на кількості, що вони будуть платити за певні елементи або групи елементів. Хоча це, як правило, менше, ніж загальна страхова сума, бути в курсі будь-яких максимальної суми оплати за ці окремі елементи. Човни, караванів і двигуни, як правило, застраховані окремо.

На відміну від страхування житлових будинках і не іпотечний кредитор не може стверджувати, що ви берете Обкладинка і вам потрібно буде організувати його самостійно. Тим не менше, більшість іпотечних компаній / страховики пропонують страхування домашнього майна, а також страхування житлових будинках в той же час. Цей тип політики виплачує якщо будь-який з ваших Зміст Головна втрачені або пошкоджені.

Претензії, як правило, проводиться після злому чи пожежі, але політика також повинна платити, якщо Ваше майно пошкоджено або втрачено в результаті вибуху, витоку води або якщо ваш будинок зруйнований. Завжди перевіряйте, щоб переконатися, що ці події описані.

Багато страховиків покриття витрат на заміні замків Якщо Ваші ключі вкрадені. Багато політиків будуть платити за випадкові пошкодження, але масштаби покриття може змінюватись, так що перевірити це. Крім того, багато страхових поліси будуть платити, щоб замінити випадково розбиті дзеркала і скла в меблів і деякі інші політики будуть охоплювати випадкового пошкодження тільки телевізори, відео, комп’ютери та стерео обладнанням.

Політики зазвичай може бути поширена на випадкового пошкодження або втрати цінних речей, які ви часто виймав зі свого будинку. Цей варіант, відомий як всі внутрішні ризики, можуть бути використані для покриття ювелірних виробів, камери і спортивного спорядження. Багато страховиків захочуть “цінні речі” перераховані окремо. Завжди перевіряйте, що вам потрібно зробити це. Якщо ви не впевнені – зверніться до страховика.

Багато політиків також покриємо ваші юридичної відповідальності в домашніх умовах. Ви повинні переконатися, що ви застраховані, якщо ви випадково поранити іншої людини або пошкодження їхнього майна. Більшість політики відшкодувати збитки, за які ви юридичну відповідальність до максимум 1 млн фунтів.

Багато страховиків забезпечують гнучку політику, яка автоматично збільшує рівень покриття вмісту на Різдво для обліку подарунків, які Ви, ймовірно, мати у себе вдома. Також політик може бути “пов’язана індексуються”, де ваші премії та страхової суми автоматично збільшуються з урахуванням інфляційних чинників. Деякі страховики збільшать прикриття для пар, які готуються вступити в шлюб, які можуть бути весільні подарунки зберігаються вдома.

Інші схеми страхування може охоплювати дітей, які йдуть до коледжу, надання безкоштовних кришку студента для побутових виробів та предметів особистого. Ця кількість може становити до 15% від страхової суми. Ви повинні знати, що зміст страхування, ймовірно, не поширюється на збитки від підприємницької діяльності в домашніх умовах. Якщо ви працювали не беремо на себе ділової активності від вашого будинку, то вам потрібно, щоб ваш страховик знаю. Вони можуть поширити цю політику для забезпечення такої кришкою або вам може знадобитися придбати конкретну політику, щоб покрити працювати з дому.

Страхова сума
Як і вдома страхового покриття будівель, страхова сума являє собою загальну суму грошей, за яку ваші зміст покриті. Це самий ваш страховик буде платити, навіть якщо Ваше майно повністю знищено, і це визначає премій ви платите тому вкрай важливо вам розрахувати кількість правильно інакше ви можете втратити при зверненні. Багато страховиків будуть пропонувати знижки на премії тому при виборі вашої кришку, перевірте ваш страховик буде це зробити. Кілька страховиків буде скоротити премії за зміст страхування для людей старше 45 років. Подальші знижки можуть надаватися для безпеки свідомих домовласників з замками встановлено на кожному пункті в’їзду або для некурящих і людей з претензіями без історії. Часто знижки також доступні для тих, хто об’єднати їх зміст і страхування будівлі або які використовують той же страховик для їхнього автомобіля і вдома.

Більшість людей не має ні найменшого поняття, скільки їх майно коштує. Щоб отримати уявлення про страхової суми пройти кожну кімнату у вашому будинку – включаючи горище, гараж, льох і садовий сарай – і записати те, що це буде коштувати, щоб замінити кожен пункт за сьогоднішніми цінами. Єдиним винятком є ​​одягу та домашнього білизни, де значення має бути скоректований у бік зменшення з урахуванням зносу. Чоловічий костюм, наприклад, має термін служби п’ять років для цілей страхування. За кожен рік у вас був костюм, його значення повинне бути зменшене на одну п’яту.

Більшість людей underinsure собою. Загальний вміст вашого будинку, ймовірно, здивує вас, але ваш зміст страхування має грунтуватися на ньому. Деякі страховики пропонують максимальну суму покриття, яка, якщо її достатньо для покриття всіх ваших володінь, усуває необхідність для вас, щоб точно розрахувати страхової суми. Якщо це недостатньо, більшість компаній пропонують додаткові блоки покриття. Як і страхування будівель, премії можуть виплачуватися щомісяця або щорічно. Важливо не допустити, щоб або суборенду ваш будинок, не кажучи Вашій змісту страховика – ваша політика, ймовірно, буде визнаний недійсним. Здавання збільшує ризик претензій так страховика, ймовірно, встановлювати умови, на політику і збільшити ваші премії. Більшість зміст політики не зустрінете крадіжки або пошкодження претензії, якщо ви дозволите або суборенду ваш будинок, і немає ніяких ознак злому. Більшість страховиків автоматично зв’яже страхової суми за вашої політики на інфляцію, так що він збільшується відповідно до рівня інфляції. Переконайтеся, що у вас робить.

Якщо додати до ваше майно, запитайте у свого страховика збільшити страхову суму, що відображає збільшення вартості вашого змісту.
Якщо ви сумніваєтеся, Страхування домашнього майна, завжди звертатися за допомогою до незалежних страховим брокером чи агентом.