важливість придбання страхування подорожей

“Туристична страховка не врятувала моє життя, але він врятував мене більше, ніж $ 4000.” Держави Гаррі Марр з Financial Post.

“Мало хто планує хворіють, але коли я був госпіталізований минулої весни з хворобою, я була в своїй тарілці за рішенням я зробив після випадкової розмови з редактором декількох тижнів before.My сім’я і я були планування великої поїздки, щоб відвідати сім’ю моєї дружини в Європі. Ви можете собі уявити вартість: Чотири людини, чотири квитки на літак, і дозвольте мені сказати, діти не літають безкоштовно або отримати знижку в ці дні.

“Кидок у залізничних квитків і готельних номерів, які були всі передоплаті. Чому передоплату номер в готелі? З тих спробувати забронювати номер в Парижі? Це 175 євро в ніч для таргана Inn, тому збереження трохи грошей на передоплату здавалося розумною ідеєю. В цілому, це була одна з таких поїздок ви тільки робите кожні кілька років через вартість. Не вдаючись було б досить погано, але втратити всі кошти можуть бути руйнівними. ”

Марр страхування життя, страхування автомобілів і страхування житла. Однак не страхування подорожей. Туристичні агентства завжди пропонують, що наприкінці при бронюванні поїздки, подібно до того, як вони продають розширеної гарантії на тих великої коробки магазинів електроніки. Я не купую або, за винятком Розширена гарантія на тендітні іграшки для дітей.

Коли TD Мелош Monnex було опитано щодо їх широкого плану рішення горизонти, стало відомо, що на трохи більше ніж $ 100, політику, яка включала $ 5000 для скасування поїздки і розширені поза країни медичну страховку для всієї родини, що пропонувалося.

TD займається продажем туристичного страхування протягом приблизно 15 років, за словами Генрі Блюменталь, віце-президента і головного андеррайтера з TD Мелош Monnex. Вона пропонується в якості доповнення для клієнтів, які вже є страховка авто або страхування житла.

«Основна причина ви б купити страховий поліс для медичних витрат”, говорить пан Блюменталь.

Деякі люди можуть думати, що вони покриваються за рахунок своїх робочих місцях, але вони повинні читати дрібний шрифт. Винятки можуть включати в себе такі речі, як вже існуючих умов.

План пан Блюменталь робить забезпечити покриття для існуючих умов, якщо ваш стан стабільний. Він припускає, перевірки спочатку з TD Мелош Monnex щоб побачити, якщо вашої конкретної ситуації покрита, перш ніж приймати поїздки.

Основний конкурс для компаній, як TD Мелош Monnex пропонують страхування подорожей, який ви можете купити після забронювати поїздку, походить від політики, пропоновані туристичними агентами в момент продажу.

“Чому ви хочете, щоб взяти п’ять хвилин наприкінці плануєте свою поїздку в переговори ваш страхування”, г-н Блюменталь питає.

“[Турагента політики], не все так погано, але ви повинні дивитися на ціну.”

Основна ставка на політику своєї компанії становить $ 110 за весь рік і охоплює будь-яку поїздку в 60 днів так часто, як ви подорожуєте, у той час як конкуруючий турагентом запропонували свої подорожі страхового покриття за ціною близько $ 75 на людину за одну поїздку.

Отже, як же так набагато дешевше?

“Ми представляємо собою групу страховика і ми можемо запропонувати більш вигідний валютний курс. Це наші власні клієнти [так що ризик нижче]”, говорить пан Блюменталь, який додає, що люди повинні ходити по магазинах навколо.

‘Купівля туристичного страхування був мудрим. Мені довелося скасувати поїздку через мою хворобу. Попереджає Марр.