важливість похорон страхування

Похорон рахунки розпочнеться близько $ 6000, і воскреснути з там (і це тільки основні похорон). У той час як ваша родина буде хочу дати вам все, що можуть, вони будуть дуже допоміг з фінансовими витратами, коли у вас політика похорон страхування в руці. На жаль, ви не можете бути в змозі покластися на страхування життя, щоб оплатити рахунки фінансової під час похорону. Так як більшість похорону сплачується в момент смерті, або незабаром після цього, не було достатньо часу для поліса страхування життя виплату (це може зайняти кілька місяців, до декількох років, якщо є проблеми).

покриття по страхуванню похорону

Похорон страхування забезпечує вашу сім’ю з виплат у той час, що ти помреш. Виплата суворо використані для оплати витрат на похорон, у тому числі витрат на поховання. Є цілий ряд різних планів, доступних для вибору, але більшість планів беруть усіх, віком від 15 до 80 в них. Там немає здоров’я або крові перевірок зроблено на вас. На додаток до цього, загальні витрати на низькому рівні, іноді кілька доларів на тиждень. Виплачувана сума може змінюватись широко, але більшість планів заплатити близько $ 15 000.

Генеральний план страхування похорон можуть мати різні компоненти до них, а також. Наприклад, деякі плани пропонують знижки, якщо більше одного домогосподарства або члена сім’ї на ньому. Одномісні та сімейні плани є, з деякою родиною плани пропонують знижки до 10 відсотків для другої людини.
У деяких страхових планів похорону, смерті від нещасного випадку, наприклад, коли ви потрапили в автомобільну аварію, може привести до більш з виплат, майже в два рази витрати на стандартні виплати.

Запитання для постачальника

При розмові з вашим провайдером для похорону страхування, існує ряд питань, щоб запитати їх.

• Як премій змінюватися з плином часу? Активізували премії є загальними. Вони починаються на більш низькому рівні і з віком збільшується. Рівень премії почати на більш високому рівні, але не змінюються з часом.
• Коли страхових внесків? Деякі компанії похорон страхування дозволить вам вибрати, як часто ви платите за страховку. Це часто кожен місяць або раз на два тижні рутини.
• А як щодо інфляції? Деякі страхові поліси похорон надасть вам охоплення, який буде рости разом з інфляцією. Переконайтеся, що ваш план передбачає цей тип захисту.
• Переконайтеся, що ви повністю розумієте похорон план страхування до отримання на цьому.

способи заощадити на похорон страхування

Щоб заощадити гроші на похорон страхування, Є кілька речей, щоб зробити. По-перше, отримати цитати з декількох страхових компаній, щоб порівняти те, що вони пропонують (особливо суму покриття і обмеження). Ви знайдете великий діапазон цін для премій по всіх напрямах. Крім того, багато компаній мають вищу і нижню кришку кількостях, які впливатимуть на ціну, а також.

Крім того, вважають випадковим періодом смерті. Деякі політики забезпечують 12 місяців або 24 місяці випадкового періоду смерті, в якому немає жодної виплати за ці перші місяці служби. Тим не менш, ви повинні бути в змозі повернутися премії ви платили дюйма Це дасть вам більш низький страхової премії протягом цих років, і за його межами.

Не забувайте про інфляцію. Деякі політики не буде змінюватися з плином часу, що означає, що $ 15 000 сьогодні все ще може бути всього лише $ 15 000 в десять, двадцять і більше років (хоча похоронні витрати подвоїлися). Запитайте про гарантію повернення грошей протягом обмеженого часу, якщо ви зміните свою думку.

будьте обережні, перш ніж підписати

До підписання контракту на план страхування похорон, робити домашнє завдання. Знати середня вартість похорону типу ви хотіли б і Будьте впевнені, достатньо кришка має. Крім того, з’ясувати, які обмеження, якщо такі є, приділяється тому, як кошти від політики витрачаються.

додаткове освітлення, щоб розглянути

У той час як похорон страхування забезпечує вашу сім’ю з способом обробки витрат під час похорону безпосередньо, це не поліс страхування життя. Якщо ваша сім’я залежить від вашого доходу в цей час, то ви повинні мати гарантії якості, життєвий план на місці, щоб допомогти їм виплачувати свої іпотечні або інші борги, не хвилюйтеся.