важливість належного статичний караван страхування

Власники будиночках або котеджах є унікальний набір страхових потреб: потреби, які часто не зовсім зустріли стандартний страховий поліс. Здебільшого, це зводиться до простої відсутність досвіду з боку компанії, що робить страхування; поєднанні, звичайно, з відсутністю досвіду в розробці політики щодо частина каравану власників. Більшість страхових компаній не мають реального досвіду з мінливістю статичного власності караван: і більшість статичних власниками каравану, в той час як добре обізнані про речі, які можуть піти не так з їх будинків відпочинку, не є достатньо обізнаним зі страховими мовну політику, щоб дійсно знати якщо їх фургон був правильно покриті чи ні. Щоб отримати дійсно надійне страхування для караванів, вам дійсно потрібно звернутися до компанії, яка має певний досвід і знання вигляд, що ви намагаєтеся захистити себе від.

Один з найбільш шанованих і доглянутою органами Сполученого Королівства караван, NACO недавно почав надавати страхування своїм, саме у відповідь на це, а особливої ​​необхідності. Тіла, яка надає консультативну допомогу і допомогу караван власників протягом десятиліть, в даний час в змозі запропонувати свій будиночок страхові поліси, з кришкою ретельно складені з урахуванням реалій життя з мобільного будинку: і базується у Великобританії колл-центр з політикою не треба чекати, доданими для хорошої заходом.

Реалії життя, як вони ставляться до володіння і користування будиночок може на перший погляд здатися, що речі, які жоден нормальний страховик не буде охоплювати проти взагалі. Ймовірно, тому отримання хорошого статичного страхового поліса було так важко робити, і тому нова політика, пропоновані цієї британської консультаційне бюро караванінга, ймовірно, змінити ситуацію на краще. Статичного власника каравану знає, наприклад, що він або вона збирається виїхати свою гордість і радість у спокої на кілька місяців поспіль, іноді навіть довше, ніж рік між відвідинами. Статичні караван страхування повинен зрозуміти це – а також зрозуміти, що злом навіть кращі ван заблокований в країні шматок пирога для тих, хто з п’яти хвилин, щоб заощадити і доступ до ножа або викрутки. Тому що статика, як правило, розташовані на караван парків, і тому караван парків, як правило, порожній під час поганої погоди, є великі періоди часу, коли статичний залишається повністю незахищеним і дуже легко розграбувати. Право страховий поліс для статичного власнику, то, повинно бути в змозі покрити для цього завжди присутній ризик без водійського премій через дах.

Всі страхові для караванів повинні бути розроблені для забезпечення значною захисту від атмосферних ремонту пошкоджень, теж. Знову ж тому що вони отримують залишили в спокої протягом тривалих періодів часу, статика однозначно схильні до пошкоджень, викликані вітром і вологим, – які можуть залишитися непоміченими протягом декількох місяців, якщо це відбувається не в той час. Подивіться на страховий поліс, який забезпечує гарний захист від виплат за шкоду, яка, можливо, був м’яким, коли вперше підтримали, але можна було б зробити набагато гірше, будучи непоміченими протягом декількох місяців.