важливість міждержавного автоперевезення або транспортування

Незважаючи на багато досягнень в області технологій, міждержавні вантажоперевезення або перевезення як і раніше кращим вибором, коли мова йде про доставку товарів по всій країні. Практично всі американські товари перевозяться на вантажівках у певні моменти процесу розподілу. А так як близько 82% громад в країні подаються виключно вантажних автомобілів, це не дивно, що оцінюється в $ 543 000 000 000 доходів, як очікується, в кінцевому підсумку в автотранспортній галузі наприкінці 2008 року.

До кінця 2008 року, автотранспортної галузі, як очікується, дадуть принаймні 9,3 млрд. тонн вантажів. За даними Американської асоціації Вантажоперевезення (ATA) ця оцінка охоплює більше 63% від загального обсягу поставок вантаж для Сполучених Штатів.

Це одна з причин, чому все більше і більше людей і компаній переходять на автотранспортній галузі; вони розуміють його значення і потенціал для досягнення успіху.

Однак, перш ніж міждержавні вантажоперевезення компанія може працювати, воно має набути міждержавний орган для отримання дозволу на проведення різних товарів і предметів всередині держави і між іншими державами. Він вважається найбільш важливі юридичні дозволи і функції, такі як бізнес-ліцензію. Як правило, дозвіл отримано негайно, але його активація може зайняти близько 3 тижнів.

Раніше виданий Комісією з торгівлі між штатами, міждержавних влади тепер видане Федеральної автотранспортна адміністрація безпеки (FMCSA). Цей дозвіл або ліцензію, повинні бути отримані разом з вантажівкою страхування і страхування вантажів. Існують в основному 2 типу міждержавного органу для автоперевезення компаній. Загальні органу перевізник зобов’язаний подати як відповідальності та страхування вантажів з FMCSA. З іншого боку, управління по боротьбі з Перевізником, як очікується, подати тільки страхування цивільної відповідальності з FMCSA. Інші форми влади як побутові товари перевізників і брокерів і вантажних влади експедитор, зазвичай мають справу з вантажівкою бізнесу за участю посередників або брокерів.

Посередника, або управління фрахтовий брокер, виступає як міст між виробниками або виробникам і далекобійників. Фрахтовий брокер вважається експертом в автотранспортній галузі і має хорошу репутацію як на вантажоперевезення і бізнес-спільноти. Влада фрахтовий брокер повинен володіти технічними навичками або досвідом і повинні мати фон в галузі управління та бухгалтерського обліку, особливо в наші дні, коли технології постійно змінюються, і вперед.

У складних або сумнівних раз, влада фрахтовий брокер є хто виробники прийме вигляд, особливо, коли попиту на вантажні перевезення пересилює носія потужності. Ось чому важливо для брокера бути знайомі з плюсами і мінусами бізнесу. Він повинен також бути ліцензовані і застраховані. “Ліцензія” вантажівка міждержавних, називається число МУС.

В результаті припинення Міждержавної Комісії з торгівлі, термін числа ICC було змінено на MC (автотранспортна) номер. Це важливе число обов’язкових дозволів, що водії вантажівок повинні виконувати щоразу вони подорожують.

З вантажівок застраховані і з урахуванням числа ICC, брокерів і виробники не будуть мати важкий час відстеження їх, коли є необхідність.

Вантажівки, які їдуть в різних державах виконувати широкий спектр товарів. Деякі вантажний товарів з меблевої промисловості в той час як велика кількість внутрішньодержавних поставок зроблені для оптових і роздрібних компаній. Спеціалізовані послуги, такі як доставка газет, також є звичайною справою. Основна частина, однак, виходить від роздрібних і оптових торгових компаній – складові 25% від 2006 2900000 всієї промисловості вантажоперевезення. Інші галузі вигоду від міждержавних підприємств вантажоперевезення включають в себе будівництво і виробничих компаній.

Оскільки автотранспортної галузі є більш гнучким у порівнянні з іншими видами транспорту, міждержавний орган видав більше юридичних дозволів на міждержавному далекобійників, ніж тим, що діють підприємства за допомогою доставки повітряним, морським або залізничним транспортом. Міждержавний вантажоперевезення продовжує бути ефективним способом транспортування товарів, бо вантажівки в змозі досягти практично майже у всіх місцях на території Сполучених Штатів. Влада фрахтовий брокер буде докласти більше зусиль, щоб переконати виробників або виробників для перевезення своїх товарів або товарів через інші види транспорту, які мають обмежений охоплення і послуг відповідно до їх маршрутом гнучкість.

Незалежно від того, яка технологія може запропонувати, як залізниці розширили або революційних судах доставки, водії вантажівок залишатиметься постійною присутністю в національних та міждержавних автомобільних доріг. Вони будуть продовжувати поставляти різні товари, які варіюються від швидкопсувних фруктів консерви для автомобілів. Міждержавний вантажоперевезення є єдиним уповноваженим доставки (з MC / ICC числа), які можуть доставити товари від дверей до дверей. Навіть виробники, які перевозять свої товари через судно, поїзд чи літак, до цих пір використовують вантажівки в певний момент у їх розподілі процесу. І з більшістю сучасних поліпшення, такі як м’які сидіння, висока розважальних систем технології, кращої вентиляції, і великі кабіни, водії вантажівок зможуть зробити їх водіння в більш зручній формі і, отже, до місця призначення швидше.