важливість магазинах навколо і знаючи ваші речі

Оскільки економіка Великобританії продовжує погіршуватися, попередні дослідження показали, що більше британців були знайдені вибирають з життєво важливих платежів, таких як страхування життя, як пропозиція, щоб заощадити гроші.

Страхування життя гарантує, що ваша сім’я фінансово піклуватися о. Нездатність організувати кришки страхування життя, ймовірно, зробить великий вплив на вашу сім’ю в разі вашої смерті.

І особливо під час поточної економічної кризи, коли все більше пар не мали ніякого вибору, окрім як жити з батьками, важливо тільки, щоб придбати страхування життя в іншому випадку ваша сім’я може в кінцевому підсумку борються з іпотекою, векселі та інші витрати і може зіткнутися втрачають будинку.

Знаючи ваші речі
Відповідно до недавнього дослідження Barclays, 20 відсотків, (один з п’яти) британців не знають, наскільки їхнє життя повинна бути застраховані в той час як 73 відсотків не знають, скільки вони покриті за.

Страховики повідомили, що це коштує шукати порад перед покупкою кришку переконайтеся, що ви адекватний захист.

Девід Стюарт, радник і продукти директор Barclays сказав: “Коли ви купуєте захист політики в цьому не повинно бути наприкінці цього питання.

Дуже важливо, що люди думають про оновлення будь-якого покриття, або перемикання на різні види продукції, якщо, наприклад, у них є дитина, женитися або купити будинок.

Це тривожна статистика, що більше 10 мільйонів чоловік могли б неправильним кришку, коли вони думають, що вони знаходяться під захистом.

Можливо, частина проблеми полягає в тому, що люди часто не повністю усвідомлює, що потрібно, і яку суму їх продукції захисна кришка, в першу чергу, особливо, коли вони купують без ради ».

Страхування життя на її дешевим
Незважаючи на спад в економіці Великобританії, то зараз найкращий час для покупки страхування життя, якщо ви ще не зробили.

Згідно з останніми дослідженнями незалежного брокера, вартість страхування життя в даний час на його дешевим коли.

LifeSearch виявили, що вартість страхування життя скоротився на 30 відсотків за останні десять років.

Однак, ті, які класифікуються як ожирінням або мають високий ризик окупації не може бути в змозі отримати вигоду з зниження цін, оскільки вони, як правило, потрібно сплачувати вищі страхові внески, відповідно до Dailymail.com.

Метт Морріс з LifeSearch сказав: “Стара навантаження для ожиріння означало премій підскочили на 20 відсотків. Це більше схоже на 50 відсотків в даний час і в деяких випадках може бути і більше. Люди завантажуються раніше і завантажуються вище “.

Клієнти повинні ходити по магазинах навколо
Проте, клієнтам рекомендується ходити по магазинах навколо, щоб отримати кращі пропозиції.

Морріс додав: “Жоден страховик не буде дешевим для всіх. Ті, хто має високий ІМТ або складних медичних проблем, повинні ходити по магазинах навколо для кращих кришкою.

Все більше людей, як правило, вибирають найдешевші кришкою ще раніше, багато страховиків попереджають, що найдешевший варіант не завжди є найбільш підходящим.

Клієнти повинні ходити по магазинах навколо найдешевших справу для адекватного страхування життя і забезпечити, щоб політика відповідає їх вимогам.