важливість комерційного страхування майна і покриття ваших активів

У той час як хороший пакет страховий бізнес може часто включають охоплення конкретних робити певні діти бізнесу, такі як страхування професійної відповідальності, всі підприємства мають по суті ті ж самі види страхові потреби як особистості і властивості роблять – по більшій частині. Різниця часто лежить в залежності від ступеня і конкретні елементи повинні бути охоплені. Однак, як і з іншими організаціями, підприємствами доведеться турбуватися, що їх пограбували, пошкодження через погану погоду, або будь-яку кількість втрати коштів у результаті незліченних видів ризиків.

Велика частина в чому різниця безпосередньо пов’язана з видами активів підприємства власних, так і видів покриття, необхідні для захисту цих активів. Отже, замість того щоб просто турбуючись про пошкодження даху, або навіть гроші, вкрадені з сейфа, підприємств доведеться турбуватися про дорогий оргтехніки і техніки, а також навіть втрати доходів, пов’язані з будь-який з цих подій, що відбуваються несподівано. У той час як у вашому будинку є активи, він не має операцій, співробітників і багато поточні проблеми бізнесу. Ось чому комерційного страхування майна є настільки важливим.

Те, що також відокремлює основний страховий бізнес від інших видів страхування ви мали справу з є відповідальність. Саме тому такі речі, як комерційне страхування відповідальності були винайдені і є частиною базового пакету страхування для комерційних підприємств.

На відміну від Вашого будинку чи автомобіля, наприклад, підприємства та комерційні інтереси взаємодіяти з громадськістю, як правило рутинної. По суті, саме тому ви знаходитесь в бізнесі. Ви пропонуєте якийсь продукт чи послугу для громадськості. При тому, що обмін йде очікування відповідальної поведінки від імені власників бізнесу та їх діяльності. Будь-яке відхилення від того, що можна було б вважати відповідальна поведінка може зробити вас відповідальність за таку поведінку. Навіть відповідальна поведінка може зробити вас відповідальність, а також.

До чого призводить така поведінка є позов. І це не просто провести це рутинним для вашого бізнесу. Ви можете розробити всілякі стратегії, щоб захистити себе від можливості того, що ніщо не може піти не так з бізнесом і послуги ви надаєте для людей. Тим не менш, що ти людина. Ви можете робити помилки. Це також випадок, коли ви можете бути притягнуті до суду навіть для самих тривіальних поведінки ви ніколи не міг собі уявити, ви могли б отримати позов. І, так, ви повинні оплатити витрати вивести з ще легковажний позов – якщо ви не застраховані, звичайно.

У той час як страхування цивільної відповідальності в цілому є важливим компонентом більшості сучасних політиків день охоплюють бізнес, самим основним є комерційне страхування відповідальності, яка охоплює конкретні області, пов’язані з комерційними структурами. Більшість комерційних підприємств здійснювати цей вид страхування, на відміну від скажімо, страхування професійної відповідальності, які можуть служити підставою для додаткових витрат або окремий пакет і, як правило, підходить для тих, хто надає професійні послуги для населення. З комерційними інтересами, є певні види відповідальності, які повинні бути охоплені, і звичайно з більшістю хороших базових пакетів політики.

У поєднанні з майна і страхування відповідальності, основи страхового поліса для вашого бізнесу покриті. Проте, залежно від обставин, навіть цього може бути недостатньо. Іноді, це може бути далеко не достатньо. Справді, в центрі вашого покриття, можливо, доведеться бути зрушені і змінені, щоб інші форми захисту активу або зобов’язання, тому що ви робите для бізнесу просто не достатньо звичним явищем, або більш спеціалізованих ніж те, що зазвичай там.

Як згадувалося раніше, професійні послуги могли б бути поміщені в цю категорію. На відміну від більш комерційному підприємстві, яке зазвичай використовує людей приносити якийсь продукт чи послугу для широкої громадськості, професійних істотно використовує свої знання, щоб доставити певний вид послуг, який поставляється з певним очікуванням поведінки. У той час як комерційні інтереси могли бути в небезпеці для речей, як травми або нерухомості, або вкраденої машини, професійні може опинитися під загрозою для речей, як помилки та упущення – або просто помилки – що професійний не очікується, щоб зробити як щось само собою нормальної ділової практикою.

Ось чому знайомство з якою страховою бізнес вам потрібно, або якщо вам потрібно комерційне страхування відповідальності в порівнянні з помилками і пропуски страхування (так, ось як це називається), є дуже важливою частиною процесу отримання страховки для вашого бізнесу.

Це також, чому вступити в контакт з правом страхування професіонал, який ви можете отримати право страхування, також є настільки важливим. Такі речі, як комерційне страхування цивільної відповідальності галузі знань, де знання і досвід мають вирішальне значення для отримання покриття потреб вашого бізнесу. У тому числі страхування відповідальності в рамках комерційного пакету власності є те, що право люди можуть зробити для вас. Вони знають Ваші потреби, знати політику доступні для вас, і може зіставити їх разом, перш ніж прийняти важливе рішення.

Якщо ви не поговорити з потрібними людьми, і отримати правильну політику, ви кладете вашого бізнесу і засобів до існування ризикують таким чином, ви не мріяли б про будь-який інший компонент вашого бізнесу. Ви не вестиме переговори угоду століття тільки рвати контракт на наступний день. Ви б не доставити величезне перевезення тільки взяти його назад через тиждень. Ви б не розробити новий веб-сайт для клієнта тільки заразити його вірусом після завершення. Ну, так само, як ви б не робити такі речі, щоб поставити під загрозу ваш бізнес, ви не зрозумійте неправильно страхового бізнесу або комерційного страхування відповідальності, які можуть зробити вас уразливими перед непотрібного ризику і небажаних головні болі.