важливість життя, здоров’я та LTC страхування

Давайте почнемо зі страхуванням життя. Більшість людей, особливо молоде покоління не бачить необхідності в страхуванні життя. Люди вірять, що якщо вони не можуть фактично використовувати щось після їх смерті він не має сенсу для них, але вони помиляються. Все життя політики дійсно будують грошової вартості з часом, і це, як правило, дуже дешево купити. Всього продуктів життя є найдорожчими, але будуватиме в дуже важливу інвестиційний інструмент для ваших майбутніх років виходу на пенсію або якщо ви коли-небудь знадобиться, щоб перевести в готівку його в для вас може. Термін служби та універсальної життя також побудувати грошову вартість з плином часу і може бути виданий в майбутньому точкою для його поточного значення готівкові гроші, це також може бути продана третій особі в vaticle угоду, якщо ви коли-небудь діагноз загрожує життю хворобою.

Медичне страхування є одним з найбільших перешкод у нашій країні тільки для простий факт, що це дійсно дорого, а для деяких важко отримати, якщо у них є хвороба. Без медичної страховки можна втратити всі вони володіють, якщо вони хворіють. Для прикладу скажемо, ви отримаєте діагностована з раком ви шукаєте принаймні, 6-12 місяців без роботи, які його знищать ощадному рахунку більшість людей, якщо у них навіть є один і без страховки, щоб оплатити рахунки суди можуть прийняти ваші активи, включаючи вашу будинок, щоб заплатити баланс. Більше 50% банкрутств, викликаних хворобою. Як тільки ви з діагнозом небезпечної для життя хвороби, і ви не мають покриття в місці отримання традиційну політику дуже важко і в більшості випадків неможливо, і тоді ваш єдиний варіант, щоб отримати гарантований продукт питання, який дає вам деякий рівень захисту, але не так сильно, як План основних медичних або катастрофічного політики.

Довгостроковий догляд схожий на страхування життя і здоров’я, але франшиза час не гроші. Довгостроковий догляд (LTC) страхування є важливим охоплення, який забезпечує цінну підтримку та фінансові ресурси, які допоможуть покрити витрати на довгостроковий догляд вам може знадобитися в разі хвороби, нещасного випадку, або через звичайний ефекти старіння. Допомагаючи захистити свої активи, і дає вам вибір і контроль над тим, де ви отримаєте допомогу, включаючи у Вашому страховому будинку LTC допоможе вам і вашій родині дивитися в майбутнє з упевненістю.

Протягом усього життя, ви економите і інвестувати для досягнення багатьох цілей – зручний вихід на пенсію, подорожі, другий будинок, і спадщина для ваших спадкоємців або улюблена благодійність. Але накопичення активів тільки одна частина вашого фінансового плану – інша захист того, що ви зберегли. Коли ви робите довгострокове страхування з догляду частини вашого фінансового плану, ви приймаєте життєво важливим кроком на шляху до досягнення цих цілей. Не дозволяйте високої вартості довгострокового догляду втручатися у ваші плани і мрії.

Один рік в будинку престарілих або 24-годинний догляд на дому може коштувати більше $ 66000 сьогодні. З витрати збільшуються приблизно на 4% на рік, це відхід може коштувати $ 150 000 до $ 250 000 на рік у 20 або 30 років.

Не менш важливо, як вплив тривалого лікування може мати на вашій фінансової безпеки і незалежності є емоційний вплив, що він може зробити на вас і вашу сім’ю. Догляд даючи це акт співчуття робиться з любові і турботи про інших. Але дуже багато факторів, в тому числі дистанційного, робота, часу та інших обов’язків, зробити його важким і напруженим для сім’ї та друзів, щоб зробити стільки, скільки вони хотіли б допомогти членам сім’ї цього потребують.

Довгі страхування по догляду термін позбавляє вас від необхідності занадто покладатися на вашу сім’ю за фінансовою допомогою або фізичної допомоги. Вона охоплює особисту допомогу відходу від ліцензованого медичного догляду на дому та працівників, які ви можете отримати в домашніх умовах, а також в установах. Такий захист гарантує, що час, який ви проводите зі своїми близькими є більш корисним і приємним.

Довгострокове страхування по догляду дозволяє вихователів витрачати більше “якість” або спілкування з інвалідами час старійшини замість того, щоб надавати практичну допомогу в таких заходах, як купання, використання туалету та інших особистих завдань догляду.

Так що якщо у вас є які-небудь питання по вашим потребам страхових будь ласка, відвідайте наш сайт, перераховані нижче.