важливу інформацію про особисті планів медичного страхування

Маючи приватне страхування здоров’я так важливо, коли ви не можете отримати страхової групи здоров’я на роботі. Медичне страхування може допомогти вам платити за медичне лікування, візити до лікаря, і рецепти. Медичні витрати можуть заподіяти вам фінансові труднощі, коли ви серйозно поранені або хворі. Ви дійсно не можете дозволити собі не мати медичну страховку Який би шлях ви повинні отримати його.

Чи є це дуже дорога операція або просто відвідування офісу він платить мати цей вид страхування. Особистий план медичного страхування є політика, яка охоплює вас здоров’я мудрим у разі потреби. Ви платите особисто для цього замість того, щоб допомога від роботодавця. Існує цілий ряд планів на вибір.

Деякі з вас, думаю, що ви не можете дозволити собі особистий план медичного страхування. Але при всіх варіантів, доступних сьогодні ви просто можете бути здивовані. Залежно від того, є HMO або PPO і відраховуються суми, ви побачите, що принаймні один план буде відповідати вашому бюджету. Правда в тому, що ви не можете дозволити собі не мати особистого страхування здоров’я, особливо з урахуванням захмарною вартості медичного обслуговування в ці дні.

ОПЗ найдешевший з особистого медичного страхування. Недоліком них є той факт, що ви повинні піти до лікаря страхової компанії говорить. Крім того, типи діагностичних тестів може бути жорстким контролем. Деякі з вас, можливо, буде потрібно більше гнучкості, ніж ці плани.

PPO планів дозволить вам вибрати свій власний лікарів. Вони більш ліберальний про те, що діагностичні тести наведено. Це робить їх більш бажано, якщо ви можете дозволити собі їх ціни, так як особиста медична страховка PPO план коштує дорожче, ніж її еквівалент ОПЗ. PPO плани користуються популярністю у людей, які мали свої лікаря протягом багатьох років і не хотів би змінити.

Тепер ви можете вибрати покриття в певній мірі. Якщо ви будете потребувати материнства охоплення, переконайтеся, що включений, так як вона не може бути включена за замовчуванням. Бачення та стоматологічну страховку можуть бути додані, але вони дороги на особистих планах. Деякі плани заплатити деяку сторону відвідування офісу, де ви тільки повинні платити $ 10 до $ 40, щоб піти до лікаря. Зазвичай особистих планів медичного страхування платити за 70% до 100% по догляду швидкої допомоги. В офісі процедури іноді ви повинні мати ваші франшизи виплачується, якщо у вас є один перед страхування буде платити.

Ви можете зменшити витрати і щомісячні премії як HMO і ПФО особистого медичного страхування за наявності франшизи. Зазвичай франшиз починаються від $ 250 і піднятися як мінімум до $ 10 000 в рік. Чим більше вам доведеться платити на франшиза, тим нижче страхові внески на плани. Це франшиза, будуть виконані до страхування буде платити 70% до 100% на частину витрат за рік, як це викладено у вашому плані.

Не забудьте перевірити в особистому страхуванні здоров’я сьогодні і подивитися, що план, який ви можете собі дозволити або вписуються у ваш бюджет. Ви не можете припустити ви завжди будете здорові, і головна хвороба може знищити вас, якщо у вас немає медичної страховки, щоб покрити більшу частину вартості.