важливо покриттів для першого покупця час страхування автомобіля

Останнє, що на думку, коли ви купуєте ваш перший автомобіль є страхування автомобіля. Тим не менш, незмінно нових драйверів потрапити в максимальній аварії або порушення руху під час перших днів в машині на дорозі. Це ще одна причина, вперше страхування автомобіля покупець повинен вибирати свій автомобіль страховий поліс з розумом.

Ось деякі важливі покриттів вперше страхування автомобіля покупець повинен активно розглянути наступні питання:

• Страхування відповідальності відповідно до мандату ваші державні закони – це, як правило, діляться на тілесні ушкодження та відповідальність матеріальний збиток. Страхування відповідальності завжди купив для покриття інших проти будь-який збиток, заподіяний в автомобільній аварії, в якій ви опинилися у вині. Обидва покриття мають верхню межу компенсації на одну людину в аварії. Мінімально необхідної кількості покриття відповідальності варіюється від штату до штату, TX автострахування закони наприклад вимагають провести тілесних ушкоджень відповідальності в розмірі $ 25 000 на людину обмежена до $ 50000 за аварії і матеріальний збиток відповідальності $ 25000 за аварію. Це, звичайно, мінімуми і настійно рекомендується, якщо ви новий драйвер, ви купуєте зобов’язання покриття принаймні два-три рази цю суму.
• незастрахованих / Underinsured автомобіліста Покриття – незастрахованих охоплення платить за нанесення тілесних ушкоджень (медичні витрати і смерті), якщо людина, яка вдарила ваш автомобіль, не проводить страхування автомобіля. Аналогічно недострахуватися охоплення платить за тією ж речі, якщо інший водій здійснює страхування автомобіля, але це не досить, щоб покрити ваші медичні рахунки. Хоча деякі держави вимагають, щоб ви носите незастрахованих охоплення, інші залишаю це вам вирішувати, але це гарна ідея, щоб він на вашій політиці страхування автомобіля, особливо якщо ви вперше страхування автомобіля покупцеві.
• індивідуальні заходи захисту травми або PIP (без вини) – Це покриття зазвичай покриває вас від наступних втрат незалежно від того, хто перебуває у вині в результаті нещасного випадку:
Про медичних витрат
Про втрату роботи
Витрати Про похорон
Про втрату годувальника втрату
Ø необхідні послуги
Це також передбачено кілька держав, як Нью-Йорк, Пенсільванія, Массачусетс, Мічиган і UT. У всіх 14 держав зробили необхідним для вас знести PIP або без вини страхування; як першого покупця страхування автомобіля час, ви повинні носити його в будь-якому випадку.
• Зіткнення і всеосяжної Покриття – Обидва ці покриття мають справу тільки з збитку від пошкодження вашого автомобіля. У той час як зіткнення, як випливає з назви покриває ваш автомобіль від пошкоджень, що виникають із зіткнення (до його реальної вартості грошових коштів), Всеосяжна покриває збиток, що виник в результаті пожежі, крадіжки, пошкодження скла, масові заворушення, бурі або граду. Обидва ці покриття вимагаємо, щоб у франшизи і будь-які претензії врегульовані тільки після оплати суми франшизи. Перевірте стан синього вартість вашого автомобіля, а потім вирішити, якщо це дійсно варто купувати обидва або один автомобіль страхового захисту; Пам’ятайте, будь-які претензії, ви робите на цих буде тільки після оплати Вашої франшизи, обмежені до синього балансова вартість автомобіля , які не можуть бути дійсно значна кількість, якщо ваш автомобіль старий калатала, особливо якщо ваші щомісячні витрати на премії також враховані дюйма Однак, якщо ви вирішили купити ці, непогано було б зберегти високі франшизи, оскільки вони можуть значно знизити ставки страхових внесків.
• медичні виплати, буксирування та праці, Full-скло, Прокат Відшкодування – ось деякі інші додаткові покриття ви можете розглянути можливість покупки на вашу політику страхування автомобілів. Деякі перевізники страхування автомобіля не може надати вам деякі з них у якості додаткових переваг за зниженими цінами або безкоштовно, якщо ви купили значне охоплення від них. Перевірте з вашим автомобілем страхова компанія, які переваги вони надають.
• Gap Страхування політики GAP страхування допомагає вам погасити кредитору платіжного балансу на Ваш автомобіль у разі, якщо він отримує склали. У той час як ваш автомобіль страхова компанія буде платити вам відповідно з синім вартість вашого автомобіля, як правило, не покриватиме баланс платежів, які ви зобов’язані своїм кредитором. Gap страхування набирає, щоб заповнити цей пробіл.

Крім того, хоча на цю тему, автомобілів страхові компанії мають різні знижки для залучення клієнтів, особливо якщо вони перші покупці автомобілів час страхування. Не забудьте перевірити все, що ви маєте право на знижки і те, що ви можете працювати в напрямку. Звичайно оборонних водія наприклад, допомагаючи вам відточити свої навички водіння, також отримує вам знижку на страхування автомобіля на термін до 3 років, і це може бути зроблено, а також онлайн!

Це не займе багато часу, щоб дослідження, які компанії дають вам хорошу ціну і які з них дасть вам хорошу службу, спробуйте знайти баланс, щоб отримати максимальне охоплення за доступною ціною. У перший раз страхування автомобіля покупець отримує правильний баланс може бути трохи засмучує спочатку, але з трохи практики, Ви повинні скоро бути в змозі вашого покриття страхування автомобілів тільки право задовольнити ваші потреби.