важливих міркувань, щоб про страхування автомобіля для підлітків

За статистикою, близько 6 мільйонів автомобільних аварій відбуваються щороку в США, і значна частка ця цифра включає в себе молодих водіїв від 16 до 24 років. Насправді, 16-річний водії вважаються серед тих, найбільш схильні до автомобільних аварій. Зайве говорити, що ретельна і безпечна Навчання водінню є ключем до запобігання таких аварій не відбувалося, але він також не відняти того, що це число ясно вказує, наскільки важливо для молодих водіїв, які будуть охоплені страхування автомобіля. Якщо ви все ще не наважуються інвестувати в хороший страховий поліс автомобіля для підлітків водій, ці речі, які ви повинні розглянути.

схильних аварії

Молоді і недосвідчені водії, як правило, більш безрозсудним з них на дорозі. Дуже часто або природним для підлітків водіїв відчувати, як ніби вони були непереможні, що робить їх менш обережними при водінні. Ілюстрацією цього є випадок текстових повідомлень під час водіння, перевищення швидкості, відмова від пристебнуті ременями безпеки.

сільській місцевості

Це дивно дізнатися, що важливість і необхідність 18-річний страхування автомобіля величезні, особливо в сільських районах. За статистикою, в той час як там значно менше населення і трафіку в сільських районах, виникнення дорожньо-транспортних пригод в таких областях, на 30% вище в порівнянні з містом районах. І в цілому, величезний відсоток від цього числа включає підлітковому драйверів. Багато хто з таких нещасних випадків відбувається, коли автомобілі відвезли неосвітлених або тьмяно освітлені дороги, або коли тварини перетнути дороги.

Вартість страховки

Є багато інших причин, чому підлітки вважається високим ризик драйверів. Тим не менш, незважаючи на всі статистичні дані, що вказують на ці факти, є ще багато батьків, які не бажають вкладати кошти в страхування автомобіля для своєї дитини в основному через величезних витрат, що відбувається з ним. Але якщо ви прийдете до думати про вартість ремонту або навіть госпіталізації викликано автомобільної аварії, немає ніяких сумнівів, що платити $ 1000 за 6 місяців страхування автомобіля для 18-річних водіїв є розумним і прийнятним.

більш доступним премій за підлітків водіїв

Важливість отримання вашого підліткового водій адекватну політику страхування автомобілів те, що ви не повинні ігнорувати, незалежно від того, як дорого таке страхування може бути. Хороша річ, однак, є те, що занадто багато страхових компаній, там пропонують страхування автомобіля для молодих водіїв. Це означає, що є також багато пропозицій, доступних знижки на ці види страхування автомобілів.

Знайте також, що багато знижки страхування може бути застосовано до вас. Наприклад, страхування автомобіля обходиться дешевше для тих молодих водіїв з судимості водіння. Це також заощадить вам багато, якщо ваш підліток займає оборонну курс водіння, має гарну успішність у школі, і є машина, яка підходить або безпечно їздити для молодих і недосвідчених водіїв. Ви можете зробити запити в пару страхових компаній, щоб вивчити ваші варіанти і в кінцевому підсумку отримати дешевий автомобіль страхування для вашої дитини.