важливих видів страхування ви повинні мати

Він мудрий, щоб купувати і тримати деякі часто належать і не дуже поширених видів страхування. Добре воєдино план страхового покриття може запобігти руйнуванню ваших заощаджень. Всі ваші заощадження можуть бути знищені однією подією, якщо ви не потурбувалися цим важливим аспектом фінансового планування.

Мало хто з нас є потрібна кількість інвалідності страхування або страхування життя. Аварії, серцевого нападу або інсульту може не тільки знищити наші фізичні тіла, але і спустошують наші фінансового благополуччя.

З доларами і центами точки зору, постійна інвалідність боляче наші сім’ї навіть більше, ніж смерті. Ви вимагаєте, щоб бути одягненим годували і розміщені. Це може призвести до великого навантаження на фінанси сім’ї. Охоплення Страхування по інвалідності може замінити втрачені доходи і тримати вас на шляху до досягнення мети вашої родини.

Лікарні та лікарі страхування також має важливе значення. Незастрахованих медичних рахунків може призвести до фінансового краху. Це є більш значущим чинником, ніж втрата роботи навіть під час економічного спаду.

Захист Страхування автомобіля, на щастя, дуже поширені. Якщо ваш автомобіль фінансуються або орендованих ваш контракт мандатів, що у вас є. Навіть якщо ви платили готівкою за ваш автомобіль, закон у вашому районі, ймовірно, мандати страховий захист автомобіля.

Засніженій вулиці і злегка підвищеною швидкістю може не тільки зруйнувати здорове тіло, але вона може також зруйнувати інакше хорошому фінансовому плані. Швидше за все, у вас вже є захист автомобільного страхування, але ви, можливо, не перевірили свої межі відповідальності в останній час. Переконайтеся, що ваша відповідальність і медичні обмеження платежів адекватні, щоб захистити вас.

Домовласники страхового захисту також дуже звичайного типу, якщо страхування. Якщо у вас є іпотечний кредит, ви, ймовірно, домовласників страхування. Навіть якщо у вас немає іпотеки, ви, ймовірно, страхування для вашого будинку, тому що ви хочете активами як великий, як ваш будинок, щоб бути застраховані.

Домовласники Страхування забезпечує більший захист, ніж більшість людей. Ви, напевно, знаєте, що він може заплатити, щоб відремонтувати або замінити ваш будинок, якщо він горить і що він пропонує захист, якщо ваші речі були вкрадені грабіжником. Можливо, ви також знаєте, що ваші домовласники страхування може оплатити медичні рахунки того, хто постраждав на вашій землі.

Те, що більшість людей не знають, що вона може заплатити, якщо ваші речі були вкрадені, коли вони знаходяться за межами вашого будинку. Вона також може платити, якщо ваші необережних дій поранити когось далеко від вашого будинку. Ці гроші походить від відповідальності розділ вашої політики. Переконайтеся, що ваш будинок межі відповідальності досить високі, щоб захистити вас.

Якщо ви знімаєте, ви могли б купити квартиру орендарів страхового покриття. Страхування відповідальності є частиною типового договору страхування захист орендарів. Це важливо мати покриття.

Якщо ви не в змозі підняти свою вантажівку або будинок страхування цивільної відповідальності власників-ліміти досить високі, щоб адекватно захистити Вас, розглянути питання про придбання особистого надлишкової відповідальності політики. Це також відомо як PELP або парасольку політики. Особистої відповідальності чіткої політики посилює охоплення відповідальності як частина вашого автомобіля страхового покриття і домовласників страхування.

Маючи страхове покриття, яке охоплює більш не повинні бути дорожче. У більшості видів страхування Є способи, щоб зменшити ваші премії, дозволяючи компанії страхове покриття обробляють лише ризики для великих речей, які ви не можете впоратися. Наприклад, з вантажівкою страхування ви можете запросити більш високу франшизу обмеження на ваші зіткнення і всеосяжний охоплення.

Маючи право страхових полісів не гарантуватиме, що ви досягнете своїх фінансових цілей. Однак, як і конкурент, який боляче весь час, тому ризиків, прийнятих на майданчику або полю, ви не можете повністю розкрити свій потенціал, якщо ви не в змозі захистити себе. Життя економія може бути втрачено в одну мить, якщо ви не володієте правом типі і кількості страхового захисту.