важкі часи для комісара

Один з найважливіших уроків в останні два роки, що наявність регуляторів на місці ще не означає мати безпеки споживачів. Куди не глянь з провалу SEC для забезпечення нагляду за банківською сфері, до відмови FDA тримати їжу і наркотики безпечно, до відмови управління мінеральними ресурсами служби, щоб запобігти нафтової катастрофи в Мексиканській затоці, то стає ясно, Регулятори спав за кермом автомобіля Toyota прискорення під контролю завдяки Національній адміністрації безпеки дорожнього руху. Це не має значення, хто ви хочете винні політики, які приймають гроші з бізнесу і промисловості, щоб заплатити за свої дорогі виборчі кампанії, лідери бізнесу і промисловості, які хочуть максимальний прибуток з ніякої відповідальності або регулюючими органами, які сидять у середнього і сподіваюся, що ніхто не помітить вони нічого не роблять. Результатом стало катастрофічне серії невдач. І хто добирається, щоб забрати рахунок? Чому платники податків і споживачі, звичайно. Податкові доходи використовуються, щоб виручити компанії занадто великий, щоб дозволити збанкрутувати, і кожен, хто купує товари та послуги отримує заплатити трохи більше кожен рік в цінах тримати колеса добре змащені.

Чому ми думаємо про це прямо зараз? Ну, кожен штат США департамент чи управління страхової управляють комісара, який повинен захищати наші інтереси. У деяких штатах, де політичний вітер дме лівіше, уповноважених може бути хрестоносців, які захищають наші інтереси. Але в державах, де політичний вітер дме вправо, законодавців слабкі правил і не резервні регулятори, які хочуть “зробити щось”. Класичним прикладом проблеми можна побачити в Техасі, де комісаром був вести безнадійну боротьбу зі страховими компаніями в цілому і радгосп зокрема.

Радгосп представлені тарифні плани оголосивши про свій намір підняти ставки страхових внесків на 13%. Реальність виявилася дещо іншою з деякими Поштові індекси вигляді походів до 39%. Не дивно, що комісар злиться і опублікував багато листування про стан сайту. Здається, радгосп думали 13% більше було виправдано через зростаючих витрат у будівельній галузі для обох матеріалів і робочої сили. Він також висловив стурбованість у цьому році могли б бачити більше ураганів, торнадо та град. Комісар також каже державний тримачі Сільськогосподарська політика, де знайти дешевше покриття. Він бореться, що він називає обман страховика і спотворень. Навіть законодавці виявляють стурбованість, як Техас тепер займає друге місце за середньої ставки в США для страхового покриття домовласників. Вони насправді мова йде про надання Уповноваженому право відмовити збільшення страхових внесків!

Давайте внесемо ясність. Існує нічого поганого в збільшенні страхової компанії свої тарифи, щоб покрити зростаючі витрати. Якщо він вважає, що буде більше втрат в наступному році, це може підвищити ставки. Але радгосп перетнув лінію в Техасі і навіть стан GOP може дати відсіч, коли електорат починає скаржитися. Як можна помітити, якщо ви живете в Техасі, ви повинні перевірити сайт Уповноваженого на Техас Департаменту страхування для отримання останньої інформації про державний ситуації Farm. Ви також повинні отримати максимально можливе число домовласників страхування котирування, щоб знайти більш дешеві альтернативи політиці радгоспі.