важка хвороба страхування він може надати неоціненну переваги

Критичні страхування хвороби зробив свою першу появу в Південній Африці в 1983 році і був відомий як страх страхування хвороби чи серйозної хвороби страхування. До 1983 року, політики, що має назву політики раку, можливо, були продані в США прикриттям для певних типів раку. Ці ракові політику можна розглядати як основу серйозної хвороби страхування. Поступово, серйозні хвороби страхування пішли по всьому світу і в даний час грає важливу роль на ринках, таких як Великобританія, Канада, Східна Азія, Ізраїль та ін

Серйозні хвороби страхування може присудити обкладаються податком суми одноразової якщо застрахований людина з діагнозом одного з критичних умовах хвороби визначається політикою. Майже всі серйозні політики страхування хвороби пропонуємо прикриття для рак, інсульт, інфаркт, ниркова недостатність і коронарне шунтування. У той час як деякі страхові компанії можуть охоплювати тільки сім чи вісім критичних умовах хвороби, інші можуть запропонувати покриття до 35 захворювань. Серйозні хвороби страхування може допомогти комусь впоратися з фінансовою дисбалансом особливо після діагнозу небезпечної для життя хвороби. Фінансова підтримка може, як насправді допомагають керувати змінив спосіб життя.

Серйозні страхування хвороба називалася страхування страшної хвороби давно в Південній Африці. Термін серйозні страхування хвороби занадто сильною і підходять для багатьох ринків, а також маркетингових цілей, змусила багато компаній утримуватися від застосування його використання. Тим не менш, серйозні хвороби страхування може бути переважно називають кризою кришка, кришка травми або вітальні страхування. Правила, які передбачають, що серйозні хвороби страхування повинне охоплювати тільки важких умовах не може бути недійсним. Він також може бути використаний як засіб для фінансової безпеки проти численних критичних умовах хвороби. Тому страховики, як правило, забезпечують більш широкий вибір критичних захворювань підпадають під їх серйозні плани страхування хвороби. Роблячи таким чином, вони сподіваються цільової більш широкої аудиторії, а також для ефективної конкуренції на страховому ринку.

Крім того, серйозної хвороби страхування може бути корисно для людей, які мають соціальне страхування, яке не платити великі для задоволення серйозної хвороби. Критичні захворювання може означати високу вартість у лікувальних цілях. Насправді, серйозні хвороби страхування може бути головним чином у розшуку в країнах, де держава систем соціального забезпечення, є недостатніми. Навіть якщо хороша система безпеки в області охорони здоров’я існує багато людей все одно хочете серйозних страхування хвороби. Причиною може бути, тому що кожен хоче отримати найкраще медичне обслуговування та лікування. Таким чином, серйозні виплати страхування хвороби дозволить їм зробити це або у відомій клініці або за кордоном.

Крім того, додаткові переваги у вигляді серйозної хвороби страхування, не обов’язково означає платити за медичні витрати. Після критичного захворювання іноді може бути значним. Завдяки серйозним змінам страхування хвороби можуть бути внесені в існуючу середу у відповідності з фактичним станом здоров’я людини. Серйозні виплати страхування хвороби може стабілізувати фінансовий тиск врегулювання боргів або іпотеки.

Серйозні хвороби страхування залишається одним з кращих страхування на ринку. Вигоди, одержувані від серйозної хвороби страхування може мати неоціненне значення і, звичайно, великий удар, коли людина в критичному стані.