б ви заплатили, щоб залишити свій велосипед

Мер Борис Джонсон активно агітував за двоколісного подорожі в центрі Лондона, включаючи використання мотоциклів, як спосіб полегшити затори. Хоча ідея правдоподібна, критики кажуть, що там ніде не безпечно-парку в Лондоні, як і інші міста Великобританії.

Більшість байкерів вважають себе витривалий купу подорожі під впливом атмосферних явищ і на більш високий ризик травм, ніж автомобіль користувачів. Вважається, що багато велосипедів та скутерів, охоче підтримують платних велосипеді бухти, чи був безпеку, достатню кількість очок, якір і більше відсіками побудовані для задоволення попиту.

Наприклад Worthing
Останнім часом в місті Worthing поліції оголосили, що вони створили безпечна стоянка велосипедів в центрі міста, однак, велосипедистам доведеться купувати £ 50 замку і внести плату, щоб парк. За наявними даними, схема була випробувана в Портсмуті, де вона скоротила крадіжок велосипедів на 92 відсотків. Але велике питання, чи буде там було достатньо суспільну підтримку такої схеми особливо якщо велосипедистам доведеться платити готівку, щоб взяти участь.

Worthing сказати, що схема є продовженням заблокувати її або втратити його після кампанії погану репутацію району для крадіжок велосипедів. Поліцейські кажуть, що учасники системи моніторингу циклу WASP буде припаркувати свій велосипед в межах певної зони в центрі міста. Крім того, не було б приблизно £ 1 за день Плата для цього, в якості альтернативи, велосипедисти можете купити місячний проїзний квиток.

Система вважається безпечним, тому що є £ 700 велосипед страхової премії в разі крадіжки, і це дозволяє велосипедистам, щоб забезпечити їх велосипед зі спеціальним D-замок, в який вони натисніть персональний код. Безпечний код посилання велосипеді до комп’ютера WASP, яка означає, можна простежити аж спроби повинні бути зроблені, щоб вкрасти або підробити його.

Питання безпеки
Байкери стверджують, що поліція не приймають крадіжка велосипеда серйозно, особливо в тих випадках, коли транспортний засіб перетинає кордони поліції більш легко. Активісти також виступає за підвищення обізнаності про пріоритетність профілактики крадіжок велосипедів і розслідування з Met поліції і з метою сприяння вдосконаленню поперечного району співробітництва між силами.

Наприклад, вкрадений велосипед з’являється на E-Bay для продажу в Peckham, і Вестмінстерське поліції відмовляються розслідувати, бо область знаходиться поза їх юрисдикції, і не є пріоритетом для поліції Peckham.

Останнім часом подібна схема була Вестмінстерському критиці як бути нічим, крім отримання доходів тактику. Статистика показує, що до цих пір 2 млн. фунтів стерлінгів був зроблений з експериментальної схемою поки тільки £ 300000 було витрачено, в основному на знаки та лінії.

Активісти стверджують, що це “небезпечна частина анти-байкер законодавства», які, якщо дозвіл на зліт скоро бути скопійована іншими радами по всій Великобританії. СПЦТО (мотоциклів і мопедів) допомагають знизити загальну заторів у місті і тому їх використання повинно заохочуватися і карається Леві. Вестмінстер на сьогоднішній день отримали 2000 заперечення до експериментальної схемою плати за паркування велосипедів в той же час залучення £ 2.3m доходів.