біопаливо – Що це означає для вас

Біо паливо паливо для транспортних засобів, виготовлені з культур та олії, такі як зерно, цукор і бити ріпакової олії. Вони були розроблені у зв’язку з необхідністю знайти нові джерела енергії, з якої до влади наших автомобілів. Наша нинішня залежність від викопного палива не може бути гарантована на невизначений час. Ми повинні відповідати нашим необхідність «зеленішим» джерела палива. В даний час існує два основних типи відомого як біодизель та біоетанол, який при змішуванні в різних пропорціях з бензиновими і дизельними створює ефективне паливо для наших автомобілів. Біодизель може бути виготовлений з пальмова олія, рапсове масло і навіть відходи рослинного масла.

В даний час він випускається в трьох різних сумішей, що складаються з п’яти відсотків, а тридцять суміші дизельного відсотків, а також сто відсотків біодизеля який не містить викопного палива. Біоетанол виробляється із зерна і бити цукор і в даний час доступний в двох сумішей. По-перше, це поєднання п’яти відсотків, які можуть бути використані в нашій існуючими бензиновими двигунами, а другий вісімдесят п’ять відсотків суміші, яка може бути використана в транспортні засоби, призначені спеціально для роботи на ньому. Біопаливо починають вводитися більш широко і з 2010 року він стане обов’язковим для паливних компаній, щоб почати продавати п’ять відсотків Біопаливо на насоси. Отже, що ж це означає для водіїв?

Спочатку введення біопалива не матиме великого впливу на водіїв. Дослідження показали, що існуючих транспортних засобів на дорогах в змозі використати п’ять відсотків біопалива і дев’яносто п’ять відсотків суміші бензину в своїх автомобілях без будь-яких ушкоджень були викликані, тому нафтові компанії створять нові гібриди палива, який буде подано на насоси в поточному імен неетильованого і дизельного палива. В даний Біопаливо повинні бути імпортовані, але як тільки виробництво здатне проходити у Великобританії, то ми можемо почати бачити біо паливні насоси. Деякі виробники автомобілів передбачив зростання біопалива та розпочали проектування та продаж ‘Flexi-паливо »моделей, які зможуть працювати з обох умовного палива, а також біопалива.

Автомобілі, які не мають цієї функції не зможете використовувати чистий Біопаливо до влади своїх автомобілів і витрати на перетворення їх буде вкрай дорогим. В даний час витрати на купівлю моделі автомобіля “Flexi-Fuel” трохи дорожче, ніж звичайний автомобіль, але, як Біопаливо стали більш доступними, це може змінитися. Як Біопаливо вважається краще для навколишнього середовища, ніж викопне паливо, ми можемо виявити, що автомобілі, що працюють на паливі Біо виробляє менше шкідливих викидів і, можливо, право на зниження податку вони сплачують на їх транспортних засобах. Інші витрати, такі як водіння автострахування не очікується, здійснюється шляхом використання біологічного палива. Хоча Біопаливо ще не стали основним джерелом потоку палива прогнозується, що їх присутність почне збільшуватися в найближчі роки. Для водіїв, зміни будуть поступовими, і більшість людей можуть навіть не усвідомлювати, що їх бензин буде містити Біопаливо. У майбутньому, однак, Біопаливо забезпечить нам більш чистим і доступним паливо для наших автомобілів.