більш низькі ставки страхування

Хоча це, ймовірно, гірша частина володіння вашого автомобіля, який ви ніколи не повинні йти без автострахування. . . не рахуючись з витратами. Витрати, пов’язані з автомобільною аварії буде набагато дорожче, без допомоги автострахування. Не кажучи вже про майже у всіх штатах в США вимагають, щоб мати деяку форму автомобільної захисту для себе, принаймні мінімальна кількість страхуванні відповідальності. Мінімальна сума страхування автоцивільної відповідальності, як правило, не достатньо для середнього власника автомобіля. Коли ви починаєте додати додаткове страхове покриття для вашого автомобіля, ви починаєте розуміти, що ви можете просто в кінцевому підсумку платити досить великі суми на рік.

Так що якщо ви не поспішайте, щоб порівняти і зрозуміти автострахування ви можете знайти правильну політику страхування автомобіля, який не буде очистити ваш гаманець. . . хотів на газ насосів. Ось 10 порад для більш низьких Автострахування вашого на цілих 40 відсотків

Завжди порівнюйте страхових компаній і політики. Є деякі держави, які регулюють норми страхування автомобілів, але все ж страхові внески знайти спосіб залежить від сотні доларів за точно такий же обхват. І саме тому він робить центів. . . Я маю на увазі сенс придивитися до цін. Попередньо зв’язатися з відділом державного страхування, більшу частину часу вони можуть забезпечити інформацією про масштаби страхування автомобіля вам потрібно. Його легко знайти найкраща політика страхування автомобіля, і навіть знайдете більш низьку ціну автомобіля страхування, то зараз у вас, коли ви порівнюєте страхових полісів.

Навіть при тому, низька цінова політика страхових звучить, що кращий спосіб застрахувати свій автомобіль, який Ви не повинні прийняти своє рішення на основі тільки ціна. Компанія страхування автомобіля ви вирішите піти с, зрештою має забезпечити хороший сервіс за найкращою ціною. Не забудьте запитати, як страхова компанія, і якщо ви в змозі менше витрати якось. Правило: отримати принаймні три цитати з трьох різних компаній, а потім вибрати той, який ви відчуваєте себе найбільш комфортно в ціновому діапазоні ви вважаєте правильним.

Один із способів знизити ціну на страхування автомобіля, якщо ви вирішите збільшити франшиз. Ви страхування автомобіля франшиза суму ви платите за страховою позов страхова компанія бере іншу частину загальної для ушкоджень, пов’язаних з позовом. Наприклад, якщо ви повинні були збільшити ваші франшизи від $ 500 до $ 1000 може зменшити ваші премії приблизно до 25% вниз падають, то ви повинні мати фінансові ресурси для обробки платять франшизу, коли прийде час.
Якщо є кілька вільних кінців на ваш кредитний звіт Спробуйте піклуватися про них буде знизити ставки страхування автомобіля з авто страхування залежить від вашої кредитної ці дні. Автомобіля страхові компанії будуть дивитися на вашу кредитну історію, начебто б кореляція між водіння ризик для компанії і вашої кредитної історії – спосіб зробити більше грошей, може бути. Так в основному, якщо ви дбаєте про ваших рахунків за часом і мають хорошу кредитну історію, ви можете насолоджуватися більш низькі ставки страхування автомобіля.

Чим менше ви їдете, тим більше страхова компанія винагородить вас, а ви не на дорозі, як багато. Страхової компанії часто пропонують знижки низький пробіг особам, розташований менш ніж певну кількість миль щороку. Деякі способи, щоб скоротити пробігу повинні автопарк з друзями, коли ходити на роботу або сісти на потяг чи літак замість водіння в іншу державу.