більш Техас планів медичного страхування, тепер приймаються в травматологічний центр

Між Остіном і Далласа в Техасі, Скотт і Білий меморіальний госпіталь є єдиним призначеним Рівень I травматологічний центр. Це всебічне засіб травми здатні забезпечити найвищий рівень спеціалізованої допомоги. Такі центри повинні відповідати суворим національним стандартам. Маючи доступ до такого комплексного центру травми дуже важливо для критично-мозковою травмою.

Щоб кваліфікуватися як травматологічний центр, Скотт і Білий меморіального госпіталю повинні були зустрітися критеріям, встановленим Американської колегії хірургів. Можливості цих центрів ідентифікуються за їх рівнем. Наприклад, I рівня вказує на високий потенціал, і Рівень-IV позначає найнижчий потенціал. Травматологічних центрів з більш низьким рівнем позначення може тільки бути в змозі стабілізувати пацієнта, а також організувати для передачі її або його в центр з більш високим рівнем надання допомоги при травмах. Як ви можете собі уявити, є кілька переваг у відході від такої передачі.

Техас Рівень I травматологічний центр частина національного суду

У національних клінічних випробувань, два з Скотта і Уайта судинні хірурги провели одне з перших імплантатів пристрої для травматичної розсічення аорти. Це випробування призначене для порівняння грудних ендопротезів, як менш інвазивні альтернативи, широке оперативне втручання. Ці ендопротезів мають потенціал для збільшення виживаності для людей, залучених в дорожньо-транспортних пригод, які не можуть витримати більш вимогливими серйозної операції.

Менш інвазивним альтернативні включає блокування аневризми ендоваскулярного протеза всередині аорти, повторного підкладкою, та оформлення нового шляху кровотоку. Даний тип або ремонт зазвичай займає від одного до трьох годин, а може бути зроблено під загальне, місцеве, регіональне або анестезії. Пацієнти можуть часто припускають, що їх регулярну діяльність тільки в 5:58 тижнів, а грудної ендопротез постійно залишається всередині аорти.

Техас травматологічний центр входить до числа кращих в нації

Розташований в центральній частині штату, Скотт і Білий меморіальний госпіталь є одним з найбільших багатопрофільних нації медичних установах. Ця лікарня займає перше місце серед Thomson 100 Топ Лікарні в країні протягом шести років поспіль. , Що рейтинг заснований на Clinical Excellence, операційної ефективності та безпеки пацієнтів і задоволення.

У повністю інтегрованих медичних установ, Скотт & Біле є найбільшим багатопрофільних центру в Техасі. Це також шостим за величиною групу практики в Сполучених Штатах, і він пропонує більше 800 лікарів і вчених.

більш Техас планів медичного страхування, прийнятої на Скотта і біле

Хоча Скотт і Білий дійсно є свій власний медичного страхування (Scott & Білий Health Plan), він також почав приймати більшість великих Техас планів медичного страхування. Це означає, що, ймовірно, може використовувати існуючі покриття на випадок необхідності їх рівень я травматологічної допомоги.

Від Етна в США організація догляду управляється, сайт Скотт & Біле перераховує 29 різних медичного страхування в Техасі постачальників він буде приймати, в тому числі Medicaid і Medicare. Їхня нова політика робить покриття одну річ менше турбуватися в разі дорожньо-транспортних пригод. Коли маєш справу з такою кризою, медичне страхування має бути останнім, що травми пацієнтів або членів їх сімей мають на їх уми.