більший доступ до медичного страхування у Флориді

Згідно попереднім даними перепису, Флорида займає друге місце відсоток незастрахованих дітей в цілий народ, і Флорида займає третє місце в країні за кількістю незастрахованих дітей. Більше одного з шести дітей у Флориді, або 797000 дітей, не було медичного страхування у Флориді.

За оцінками, 8,6 млн. дітей не мали медичної страховки в США в 2007 році, а Конгрес прийняв два законодавчих акти, які могли б скоротити число незастрахованих дітей майже вдвічі. Президент Буш наклав вето на обидва законопроекти.

Флорида медичного страхування для сімей

Переважна більшість незастрахованих дітей Флориді походили з родин, де хоча б один з батьків працює. Більш ніж дві третини незастрахованих дітей (або 71,4 відсотка), що живуть у домогосподарствах Флориді, де принаймні один член сім’ї працювали повний робочий день протягом усього року.

Більше половини (або 60,7 відсотка) цих незастрахованих дітей були з родин з низькими доходами з доходами нижче в два рази рівня бідності. Більше половини (або 58,6 відсотка) незастрахованих дітей Флориді жив у двох неповних сімей.

половина абітурієнтів Medicaid діти

Діти складають близько половини абітурієнтів 42000000 Медікейд. Законопроекту були внесені як у Палаті представників і Сенаті в 2008 році, щоб підвищити швидкість Medicaid відповідності, але вони не були включені в пакет економічних стимулів, що в кінцевому результаті пройшло.

США має найвищий валовий національний продукт (ВНП) на душу населення у світі. Він також має більш низьку тривалість життя, ніж майже всі інші багаті країни, і навіть кілька бідних країн, незважаючи на те, відповідальні за половину здоров’я законопроект про світ. США також має найвищий рівень бідності будь-якого багата країна з великими відмінностями здоров’я і погіршення здоров’я.

Массачусетс веде націю в реформі охорони здоров’я

Національна реформа охорони здоров’я була змодельована на революційному 2006 законодавство штату Массачусетс, який вимагає, щоб дорослі мають медичної страховки. У штаті Массачусетс, більшість людей продовжують отримувати страховку через роботодавця без змін. Ті, хто був раніше незастрахованих зараз вкриті субсидовані програми, такі як MassHealth (Medicaid), Дитяча програма медичного страхування, а роботодавець на основі страхової програми партнерства.

Все більше людей підписалися на покриття на роботі, або купив страховку за новою біржі (страхова охорони здоров’я країн Співдружності Роз’єм повноважень). Ті, хто не може дозволити собі страхування може отримати відмову, але мало хто зробив це. Дев’яносто сім відсотків дорослих в Массачусетсі охоплені системою медичного страхування в даний час, і це найбільша кількість будь-якої держави.

Найбільше зростання числа учнів був реалізований в рамках програми Співдружності допомогу, яка дозволяє тим, з сімейним доходом в 300 відсотків федерального рівня бідності на отримання субсидованого медичного страхування.

Массачусетс також обмежує страхових компаній без врахування людей, які мають вже існуючих умов. Це зменшує страх, що страхові компанії впаде вам, як тільки ви захворіли. Перехід до загального охоплення дозволило запобігти страхових компаній від дискримінації щодо людей з уже існуючими умовами.

перспективи медичного страхування в штаті Флорида

Тепер, коли прийняте законодавство на національному рівні, критичний реалізація тільки починається. Мета для мешканців Флориди, щоб мати можливість інвестувати в медичному страхуванні, які будуть там для них, якщо вони потребують цього, навіть якщо раніше існуючих умов знайдені. Це зробить Флорида медичного страхування більш безпечними інвестиціями. Ті, хто не може собі це також буде мати більш широкий доступ через субсидії, щоб сім’ї та їхні діти можуть отримати давно назрілої охорони здоров’я у Флориді.