більше про страхування в Каліфорнії

Зараз настав час, щоб виглядати трохи більш уважно на опції контролю Каліфорнійського Департаменту страхування.

По-перше, в чому проблема з діапазоном страхових полісів на пропозицію від страхової галузі? Чому це необхідно для Департаменту страхування, щоб втручатися в ринок? Відповідь проста. Каліфорнія сильно постраждала від рецесії. Пройшли ті часи, коли люди пишалися тим, що живуть в “Голден Стейт”. Ця проблема, як найбільш очевидно в постійні невдачі держави мати справу з його величезний дефіцит. Тепер перевести це на мільйони людей, що живуть в державі, хто не може знайти роботу платять достатньо грошей, щоб жити далі. Їх бідність означає, що неможливо платити за страховку і поїсти. Не дивно, що мільйони водіїв на дорогах без страховки. У 2008 році Департамент страхування оцінюється близько 18% каліфорнійських водіїв були застраховані. З тих пір рівень безробіття в два рази.

Чому це проблема? Ну, хоча багато водіїв купити страховки або застраховано недостатньо кришку, ви повинні бути в змозі ідентифікувати іншого водія в аварії. Якщо ви не можете, сказати, тому що це хіт-беги, ви не можете показати іншому водієві було незастрахованих і тому не може претендувати на політику. Так як більшість незастрахованих водіїв вважають за краще не чекати, щоб визнати свої злочини (що варто їм штраф і може призвести до їх транспортним засобом накладенням арешту), все, що може, їзди від місця події як можна швидше. Тобто невдача для вас і добра новина для страховиків, які приймають ваші премії і рідко доведеться платити.

Департамент страхування Вважається було тверде ядро ​​бідних, які відчувала себе винуватою, водіння без Автострахування Каліфорнії Так, в 2007 році він переконав приватних страхових компаній, щоб запропонувати недорогі відповідальності програму за ціною близько $ 400 на рік. Це не субсидуються платниками податків. Щоб отримати кредит, ви повинні пройти перевірку нужденності, тобто ви повинні:

* Бути не менше 19 років;
* Провели дійсні водійські права не менше трьох років;
* Не в останній час не претензій, пов’язаних з травмою або смертю;
* Є автомобіль вартістю менше $ 20 000, а
* Заробляють менше, ніж $ 55125 на сім’ю з чотирьох осіб, або $ 27 075 в якості однієї людини.

Преміум купує вам автострахування за тілесні ушкодження до $ 10000, $ 20000 із загальною претензії травми з однієї аварії, і $ 3000 за майнову шкоду. Це дійсно базове покриття, але це набагато дешевше, ніж штраф за не проведення страхування і уникає вашого автомобіля накладенням арешту. Так що дивіться на умовах. Якщо ви маєте право, подивіться на повідомлення про продовження від вашого поточного страховика і дізнатися, що онлайн страховики пропонують. Тепер вирішите, чи будете ви готові прийняти це дешеве страхування автомобіль для відпочинку правових на дорозі. Існує чітке пояснення програми на веб-сайті Департаменту страхування в Каліфорнійському програми нестачі Вартість автомобільного страхування. Це може бути час, коли деякі страхування автомобіля краще, ніж відсутність страхування автомобілів.