більше про медичне страхування

Загальна статистика показує, що внески на медичне страхування зростають швидше, ніж інфляція в бізнес-секторі в той час як ступінь покриття в даний час більш вузько. Це стара “менше за більше” синдрому. Страхові компанії не є невиправданими у підвищенні їх премій. Вони можуть вказувати на зростання цін на ліки та медичні прилади, а також збільшення зборів, що стягуються лікарень, клінік та професійних медичних працівників. Так як їх витрати ростуть і їх інвестори очікують дивідендів, премії мають зростати. Гірше того, здоров’я нації погіршується. З епідемією ожиріння, медичні послуги згинається під хвилями в результаті випадків з високим кров’яним тиском, хворобами серця і діабетом 2 типу. Якщо не буде втручання уряду для фінансування державного розширення охорона здоров’я, витрати на все встане. Це дає власникам бізнесу та менеджерам серйозною проблемою, так як рецесія набирає обертів і доходи восени. Як знизити витрати бізнесу без шкоди для ділової репутації співробітників? При нормальних обставинах, це буде компроміс між вартістю плані здоров’я та інші пільги. Але в цій економічній ситуації, цілком імовірно, що заробітної плати та допомог повинна бути зменшена, якщо бізнес, щоб вижити з повною зайнятістю. Серед малих підприємств, число роботодавців, надання медичних планів впали на 10% протягом останніх трьох років. Крім того, ряд несуттєвих співробітників доведеться залишити, щоб заплатити за триваючого переваги для залишилися в живих – хворобливі скорочення.

Одним з компромісних тактика грати щорічний “Shuffle”. В якості стимулу для передачі бізнесу, страхові компанії часто пропонують знижки першим роком. Таким чином, деякі малі підприємства звертаються до передачі їх здоров’я плану на нову несучу з кожним роком. Це справжній головний біль і адміністративних незручно для всіх співробітників для перемикання лікарів, але це дійсно економить гроші. Великою надією було те, що підприємства будуть об’єднати свої страхові і домовитися про їх покриття в якості групи. Страхові компанії в основному виграли війну проти цього як з ініціативи бізнес-асоціацій і на державному рівні. Каліфорнія, наприклад, спроби поєднувати особливості індивідуальних і групових ринку. Це не було великим успіхом. Це залишає бізнес з вибором збільшення франшиз або робить доплати або оплати витрат FO співробітників. Це трохи ризиковано варіанти, тому що, якщо межі не заносяться в зобов’язання, серйозна аварія за участю одного співробітника або один довгостроковий хвороба може потопити бюджет. Однак, це балансування причини і наслідки. У будь-якій групі планом, основні витрати, понесені можна також під’їхати премії для всіх в плані.

Страхування допомагає тримати бізнес на плаву. Страхування малого бізнесу особливо важливо, тому що, поки є резерви готівки, щоб повернутися, навіть невелике відповідальності можуть бути руйнівними. Медичне страхування є цінною частиною компенсаційного пакету в підприємствах будь-якого розміру. Вона допомагає підтримувати моральний дух співробітників і дає кращий бізнес шанс зберегти ключовий персонал здоровим. Але, в рівній мірі, премії страхового бізнесу повинні залишатися доступними. Отже, інтерес бізнес-асоціацій і держави в групові схеми.