більше людей з планів медичного страхування Грузія отримуватиме медичні послуги

Головна мета всіх пропонованих змін реформа охорони здоров’я законопроекту є те, що кожен американець матиме посібники з медичного страхування. Це призведе до більш платити людям в лікарні, і кабінети лікарів. Люди, які в даний час не може дозволити собі придбати окремі медичного страхування Грузії політики повинні будуть зробити це в майбутньому, і, можливо, отримає державну допомогу придбати план, якщо це необхідно. Крім того, все більше і більше роботодавців будуть змушені пропонувати своїм працівникам охоплення через план групового медичного страхування Грузії. Існує також сподіваємося, що медичне страхування Грузії носіїв буде більше доступних планів і опцій.

З великою кількістю людей, що мають свої медичного страхування Грузії планів, також буде зниження людей, які потребують благодійної допомоги. Крім того, величезна кількість людей, що мають медичну страховку Грузії очолюватиме в медичне співтовариство, у тому числі лікарень, кабінети лікарів і аптек. Це може бути великий бізнес і можливість доходу для медичної спільноти. Тим не менш, він також може пригнічувати медичної спільноти. Цілком можливо, що медичне співтовариство не цілком підготовлені до великий приплив клієнтів медичному страхуванню Грузії. Деяка стурбованість Експрес, що буде брак лікарів і медсестер.

У деяких лікарнях, що в даний допомагати піклуватися про бідних і не мають медичної страховки політики Грузії, таких як Грейді меморіального госпіталю в Атланті, може отримати фінансову вигоду. Тому що більше людей буде за законом зобов’язані придбати окремі медичного страхування Грузії політики та роботодавці повинні надати плани медичного страхування Грузії групи, у вас буде менше незаможних і благодійної допомоги, що Грейді має запропонувати. Торік, Грейді піклуються більше 50000 чоловік без поліса страхування здоров’я Грузії. Це означає, що вони забезпечили близько $ 70 млн у вільному безоплатної допомоги пацієнтам. Таким чином, для лікарень, як Грейді, збільшення числа осіб, тепер буде мати медичну страховку Грузії вигоди дійсно фінансово в їх інтересах.

Однак для інших лікарень, він не може бути фінансова вигода для них, тому що там також буде більше людей з Medicaid, після реформи у повну силу. Тому Medicaid не заплатити всю вартість лікування, деякі лікарні буде облікованими. Багато лікарень погодилися прийняти більш низьку ціну, так як їх внесок в плані охорони здоров’я. Вони сподіваються, що збільшення платних хворих буде компенсувати ці витрати. Але це дійсно залежить від загального складу населення лікарні. Крім того, важко визначити, чи є скорочення буде відбуватися до збільшення пацієнтів. Так що може бути помилка в доходах вступу в лікарнях, і важко передбачити, як це вплине на доступність медичної допомоги, та найму додаткового необхідного медичного персоналу.

Медичного страхування страхувальник Грузія буде мати більш широкий доступ до медичної допомоги, однак. У минулому, ті, без плану медичного страхування Грузії б, напевно, чекав, поки надзвичайний звертатися за медичною допомогою в приймальний спокій лікарні. Тепер вони зможуть скористатися їх медичному страхуванню Грузії плану і домагатися якнайшвидшого лікування, і, можливо, навіть профілактичну допомогу, і тим самим уникнути швидкої медичної допомоги.

Зміни здоров’я з реформування охорони здоров’я, безумовно, вплине місцевих лікарень області, і Грейді одне місце, яке виграє від збільшення числа людей, які мають медичну страховку Грузії вигоди.