більше жителів Флориди розробляють нетуберкульозного мікобактерій

Флорида є одним з одинадцяти держав для вивчення епідеміологи з Національного інституту алергії та інфекційних захворювань у відношенні легеневої нетуберкульозного мікобактерій або NTM.

Ці бактерії знаходяться в грунті і воді, а також деяких видів тварин. Там були всі більше проблем з руйнівними захворюваннями легенів ці мікроорганізми викликають. Справді, NTM є провідною причиною смерті серед людей, що живуть з ВІЛ або СНІДом.

хто знаходиться в небезпеці для нетуберкульозного мікобактерій?

У Флориді, щорічне зростання цього захворювання легень було відстежувати на 3,2 відсотка серед чоловіків і 6,5 відсотка серед жінок. Хвороба, швидше за все, вдарить жінок, але зростає серед чоловіків і жінок у свої 50 і 60 років. Існує також тенденція до NTM вплинути на жінок, які дуже тонкі.

Хто буде залежати від NTM не цілком ясна, але NTM пов’язано з певними умовами. Ці умови включають бронхоектази, куріння сигарет, ХОЗЛ, муковісцидоз, емфізема легенів, інфекція легенів, вдихання пилу неорганічної, конкретний дефіцит білка крові, або витоку матеріалу з порожнини рота або шлунка в легені.

Які симптоми нетуберкульозного мікобактерій?

Люди з НТМ інфекції можуть бути всі або деякі з таких симптомів. Постійні або періодичні кашель, який може включати чи не включати мокротиння є поширеним явищем. У будь-який час ви кашляти кров’ю, рекомендується звернутися до лікаря. Екстрена допомога може бути необхідно, якщо ви кашляти або більше чашки крові протягом 24 годин.

Субфебрильна температура є також поширеним явищем, і гарячковий і пітливість, швидше за все, відбуваються в нічний час. Пацієнти можуть також відчувати втрату апетиту і втрату ваги, а також глибока, але мінлива, брак енергії.

На щастя, NTM не рахується заразною, так що не бійся передачі його іншим.

яким нетуберкульозного мікобактерій діагноз?

NTM важко діагностувати, а лікування іноді затримується до рецидивуючі інфекції не відбулося. Кілька тести можуть бути необхідні, поряд з послугами висококваліфікованих спеціалізованих лабораторій, тому Флорида медичного страхування буде великою підмогою у забезпеченні точної та ранньої діагностики.

Лікарі використовують культур мокротиння для виявлення мікобактерій. Спеціалізованих лабораторій необхідно для ізоляції конкретного типу захворювання NTM вас є, і визначити, які препарати будуть працювати над цим штамом.

Комп’ютерна томографія (КТ) можна поглянути на обидва розміру і локалізації захворювання. Це також корисно знати, що дитячі хвороби можуть вплинути ваші легені, теж.

яким нетуберкульозного мікобактерій лікувати?

Різні типи NTM вимагають різних підходів до лікування. Деякі види готові для обробки з двома або трьома препаратами, але інші можуть бути лікарською стійкістю. Кілька препаратів, швидше за все, необхідно, таким чином, деякі форми медичного страхування Флорида має важливе значення.

Інгаляційний антибіотики, протизапальні засоби, такі як стероїди або бронходилататори можуть бути запропоновані. Рідина або таблетки рецепти, або внутрішньовенно (IV) лікарські засоби та інші можливості.

Вам також може знадобитися допомога, щоб очистити ваші легені від слизу. Ця допомога може включати фізіотерапію грудей з постурального дренажу, використання або флатера PEP клапана або електричного надувні жилети.

Важливо пити багато рідини, але уникайте кави та чай або інші сечогінні засоби, які можуть призвести до зневоднення організму. Змішайте сік з водою для додаткових калорій.

Вправа зазвичай рекомендується, щоб очистити легені, але обговорити ступінь і тип вправ ви плануєте з лікарем.

нетуберкульозного мікобактерій

Лікування NTM часто потрібно прийом декількох лікарських засобів, і регулярні наступні іспити, тому Флорида медичного страхування, щоб полегшити вартість лікування дуже корисно. Складність лікування також робить направлення до центру, який спеціалізується на NTM інфекцій рекомендується. Одним з таких напрямків національного центру, який спеціалізується на хвороби легень NTM знаходиться в Університеті Флориди в Гейнсвіллі.

Тому що захворювання грипом може бути серйозним, якщо у вас є NTM інфекцію, переконайтеся, що ви розумієте, як розпізнати різницю між холодною і грипу. Щеплення від грипу та вакцинації проти пневмонії, також в цілому доцільним.