більше годин і більше стресу, але багато хто до цих пір не захищають свої доходи

Як люди, наші жадібні керованої природи привело нас до створення технології, яка надає інформацію, але все миттєво, за допомогою цієї технології йде більше навантаження і більше годин. Це, ймовірно, не дивно, що збільшення робочого навантаження і більше годин, призводить до підвищення рівня стресу.

Зараз це відбувається з тієї причини, я пишу цю статтю, у нас все під велике навантаження і стрес є однією з провідних причин надання окремих непрацездатних має дохід захисту небудь була більш важливою.

Безперервне страхування здоров’я або, як його також широко відомий, захисту доходів охоплює втратили дохід, якщо ви виявляються не в змозі працювати через серйозну хворобу або травму. Факти дуже цікаві, як і очікувалося, хоча низька, близько половини населення мають деякий рівень страхування життя і обмежену частину населення мають захисту від втрати доходу понад те, що передбачено законом.

Після відкладений період, період часу між початком позову і отримання користі, якщо ви все ще не в змозі працювати ви почнете отримувати регулярні грошові суми, часто на щомісячній основі, щоб замінити частину ваших доходів, частка виплачується залежить від рівень покриття ви спочатку обраний, коли почалася політика і будь-які інші Допомога з тимчасової непрацездатності ви можете отримувати.

Пільги, що надаються державою захистити вас певною мірою ви повинні бути в змозі працювати через поганий стан здоров’я або непрацездатності, випуску з державним положення, що найчастіше лише дуже невелика частка втраченого доходу. Обов’язкове допомогу з хвороби й недієздатності держави, вигоди, і, можливо, підтримку доходів, вистачає лише для того, щоб мінімальний рівень життя можливо. Із все зростаючою рівня життя у Великобританії і державні допомоги не слідують їх приклад у їх вартості, позивачі часто не можуть підтримувати рівень життя вони звикли. Як рахунки продовжують роль в кожному місяці багато хто вважає, оплачувати рахунки і загальні борги витерти їх користь держави залишаючи мало, якщо взагалі зайві гроші на предмети першої необхідності, таких як продукти харчування та одяг.

Так що я прийшов, щоб запитати, чому не більше людей мають рівень безперервне страхування здоров’я? Постійне медичне страхування також відомий як захист доходів і, як правило забувають при розгляді фінансового захисту. Ринок захисту доходів добре відома з різними страховиками, що надає широкий спектр продукції. При виборі продукту ви вирішите відсоток доходу ви хотіли б, щоб покрити і довжину, що захист буде виплата за. Більшість політики встановити максимальний рівень покриття на 65% від вашого доходу, менше державної допомоги. Як і всі, більш всеосяжний продукт, тобто більш високий рівень і довжину кришки ви вибираєте дорожчою ціною. Тривалість терміну на політику не може покрити всього за 2 роки або аж до пенсійного віку.

Ще одним важливим фактором при покупці плану є відкладений період, з постійним плані здоров’я у вас є можливість вибрати, як довго після хвороби або інвалідності була діагностована ви готові чекати, перш ніж план починає надавати заміщення доходу. Відкладений періоди може змінюватись від усього лише чотири тижні до тих пір, поки в рік. Часто найкраще узгодити це з будь допомогу з хвороби від вашого роботодавця або період, коли частина ваших заощаджень може охоплювати вас щомісячних фінансових зобов’язань. Відкладені період Іншим фактором, який впливає на вашу щомісячних премій, тим більше відкладених дешевше премій буде так, як зажадає від вас бути вимкнений протягом більш тривалого періоду до виплати страховик зобов’язаний.

Інші фактори, щоб розглянути в тому числі при цитуванні, чи є ви курцем і Ваше заняття. Існують три основні визначення окупації, власні підійдуть або будь-якої професії. Політики, яка, виходячи з власних окупації буде платити, якщо ви не в змозі зробити вашу нормальну роботу в той час як політика написано на будь-якій професії буде тільки виплата, якщо ви не в змозі зробити будь-яку оплачувану роботу.

Захисту доходів є дуже важливою формою фінансового захисту, яка, на жаль, часто забувають.