більше водіїв вибирають в страхування

Галузі страхування автомобіля починає відчувати як багато клієнтів шукають якомога дешевше, страхове покриття, яке є на них.

Недавнє дослідження, проведене провідним сайт порівняння цін виявив, що один з п’яти британських автомобілістів впала, що вони повинні зробити вибір на користь самого дешевого рівня страхування автомобіля для того, щоб скоротити свої витрати.

Це нове дослідження виявили, що в той час як багато клієнтів страхування по магазинах навколо для кращої можливої ​​операції, то тепер вони вважають за краще відмовитися від додаткового обладнання і збирається для мінімального встановленого законом вимогу страхування цивільної відповідальності автомобіля.

Обстеження, яке сумнів автомобіліста про свої останні політику страхування автомобілів виявили, що близько шести відсотків власників страхових третій партії знизили свою політику від повного всебічного покриття за останні місяці в спробі заощадити гроші. Цей крок, що вживаються клієнтам страхування автомобіля стає зрозумілим, якщо статистика показує, що всеосяжне покриття складає в середньому 11 разів дорожче, ніж інші страхові поліси, які пропонують меншу захист.

Марк Монтейро, страховий експерт для сайту порівняння цін, попереджають автомобілістів, що третя сторона покриття може бути “помилкова економія”. Він додав, що це пов’язано з тим, що, “у разі аварії автомобіліст знаходиться в небезпеці того, сума заощаджень на премію повністю знищені на вартість будь-якого ремонту свого автомобіля”. Так з багатьма воліють мати мінімальне покриття в спробі економії грошей, чи варто це робити чи переваги повністю всеосяжне покриття переважують Гроші, зекономлені завдяки страхування відповідальності перед третіми особами.

Що таке третя сторона покриття?

Страхування автомобіля є юридичною вимогою перед будь-який водій може взяти в дорогу. Мінімальне страхування, необхідне для приведення те, що відомо, як страхування відповідальності перед третіми особами. В основному це означає, що якщо ви несете відповідальність за аварії ваша страхова компанія покриє пошкоджених, завдані інший автомобіль, але не своє власне, це працює навпаки, якщо ви постраждали від водія страхування відповідальності перед третіми особами. Цей тип страхового покриття не поширюється на крадіжку, вандалізм або пожежа пошкодження вашого автомобіля, але це можуть бути додатковими, якщо ви готові платити трохи більше.

Багато страховиків будуть тільки рекомендувати в страхування, якщо Ваш автомобіль дуже старий, і це було б дешевше, щоб замінити його, а не ремонтувати його у випадку аварії. Коли люди думають про зниження третім сторонам важливо розглянути питання про вартість ремонту в разі аварії навіть вм’ятина або подряпина може коштувати кілька сотень, щоб відновити.

Що таке всеосяжне покриття?

Всеосяжне покриття, надає фінансові assistancer у разі аварії. Страхова компанія платитиме за ремонт на Вашому автомобілі, навіть якщо це була ваша вина. Цей вид покриття буде також охоплювати крадіжки, вандалізм і ці “стихійні лиха”, яке може привести до вашого автомобіля ушкодження. Комплексна політика буде охоплювати всі бази, але воно не може бути співвідношення ціни і якості, якщо ви за кермом ляснув феєрверками.

В іншому дослідженні, Sainsbury `s виявив, що близько 4,5 мільйонів водіїв розглядають Перехід на більш старих автомобілів в спробі заощадити гроші. Якщо це так, то багато постачальників страхування автомобіля було побачити багато пониження їх прикриття, щоб погодитися з більш дешеві автомобілі.