біла людина ван

білий фургон людина, якого він є реальним, він там!

Кожна людина, водій чи ні, чули про стереотип Білий Людина Ван – і країна розколота на дві частини, коли думає про стереотип. Як і більшість стереотипів, перші частини більшості доріг водії, і останні білі люди самі Ван.

Які загальні Charateristics білої людини Van?

Почнемо з того, більшість сприймають біла людина ван бути агресивний водій, який їде з перевищенням обмеження швидкості, безглуздо іншим автомобілістам і має погану поведінку на дорозі (різати інших водіїв і пізно або без зазначення є лише двома яскравими прикладами ). Водіння білий світ вантажного транспортного засобу – як правило, Ford Transit – вони часто думають борової середню смугу і мають величезну віру в себе, що вони є відмінним водієм.

Характеристики не зупинятися на досягнутому – і часто отримують більш особистим. Велика кількість людей вважають, стереотипні білий фургон людина знаходиться в його середині 30-х років, має видимі татуювання, їсть і нездоровим і незбалансоване харчування, любить випити і захоплюється футболом. Крім того, Білий Людина Ван, як очікується, клянусь, як усно, так і фізично. Все це не призвело до Білого Людини Ван зображення як соціально небажаним одне – не відрізнялася від футбольного хулігана.

Як щодо зухвалий?

Зухвалий, ймовірно, не те слово – впевнена, ймовірно, більш відповідним. Оскільки більшість чоловіків білий фургон їздити містом, вони часто знають дороги інстинктивно. Так як тварина, коли вони знають, їх оточення, вони відчувають себе комфортно – вони впевнені, як це вони відчувають, що це їхня земля.

Де був білий фургон Man ‘термін взявся?

Ще в 1997 році, радіо ді-джей Сара Кеннеді, як стверджується, перший ввів термін «білий фургон Man ‘термін на її BBC Radio 2 шоу. Деяких інших випадках той же самий час були згадані – в першу чергу епізод ‘поліції, камера, мотор “в тому ж році – але Кеннеді був удостоєний звання першої карбування Білого Людини Ван фрази.

Чи є докази на підтримку стереотипу вгору?

Насправді, є. при цьому ніяких не широке дослідження, як були проведені в 2006 році кафедри психології в Університеті Ванна провели дослідження, в якому велосипедист поїхали навколо двох жвавих міст у Великобританії і виміряли, наскільки близько машини були, що за взяв їх. Порівняно зі стандартними чорних машин, білий мікроавтобус прийшла ближче 10 см при обгоні. Хоча Є багато змінних в цьому тестуванні, вона дає деякі підстави припускати, що білі люди Ван дійсно відповідають їх стереотип.

Що це означає для білих чоловіків Ван?

Не по суті, нічого. Ван страхування не збирається збільшувати виключно на стереотипи або спекуляції і не є ван цінами. За винятком невеликої кількості правило, нешкідливі гумору, білий фургон Чоловіки не мають багато причин для занепокоєння.

У той час як інші стереотипи часто були недовго – думаю, Моди і Рокери або панки – людина білий фургон образ був живий і здоровий вже більше десяти років і не показує ознак зникати найближчим часом.