буття недостатньо застрахованих може призвести до пошкодження вашого фінансового здоров’я

Можливо, це непотрібні заяви очевидна, але справа в страховій, щоб дати людям фінансової безпеки. Якщо ситуації або стихійного лиха страйк, гроші, які ви б боротися, щоб знайти виплачується Вашої страховою компанією. Але стиск було протягом останнього десятиліття, як витрати на медичне обслуговування і ціни на основні лікарські засоби ростуть швидко. Справді, так швидко, що страховики не можуть передати всі збільшується до їх страхувальникам. Це було важко підняти ставки страхових внесків, а економіка робить добре. Стало неможливо підняти премії, коли спад вдарив без наявності розслідування уповноважених кожної держави по страхуванню і скарги від всіх інших. Там настає момент, коли страховик не може отримати більше крові з каменю і має пожертвувати прибутком. Це залишило медичної професії, лікарні та клініки у виграшній позиції, в той час як прибуток фармацевтичної промисловості продовжували рости, незважаючи на рецесію. На іншому кінці спектру, пацієнти переможених. Є деякі, які виявляють, дрібним шрифтом у своїй політиці заперечує прикриттям для самої хвороби у них є. Є й інші, чиї заощадження не досить, щоб оплатити франшизи і доплат. А ще є ті, чия політика будуть скасовані, якщо вони подати позов про хронічну хворобу або розлади.

Існує нова частина дослідження від Фонду Співдружності, незалежна, некомерційна організація. У 2007 році він провів докладний опитування серед 2600 осіб у віці від 19 до 64 років. Коли їх освітлення було проаналізовано, 20% були виявлені значно застраховано недостатньо. Чому це відбувається? Тому що вони вже витрачають більше 10% своїх доходів на медичне страхування, будь то в якості премії, франшизи або обох. При недостатній мірі були додані до незастрахованих, це становить 42% дорослих американців. Як і незастрахованих, це змушує недострахуватися подумати, перш ніж у них є лікування більше половини або відмови від лікування або боротьби з боргами через лікування.

У наполягати на реформу охорони здоров’я, акцент був зроблений на незастрахованих. Але це не визнає несправедливості, понесені застраховано недостатньо. Ніхто не повинен бути змушений вибирати між відмовою необхідного лікування і потенційного банкрутства. У зв’язку з цим буде цікавий рік в перспективі, як реформа повільно набирає чинності. І бідні і середній клас потрібен доступ до дешевих медичне страхування з досить всеосяжний охоплення. Це ще більше вичавити страхової галузі, оскільки він буде відмовлено в праві відмовити охоплення тих, хто раніше існуючих умов і буде змушений встановити групового медичного страхування для тих, хто з усіх сил намагалися знайти доступні плани. При всьому при цьому, ключем до успіху стане здатність уряду і страховиків нав’язати більший контроль над витратами. Президент Обама провів переговори з фармацевтичною промисловістю і є деякі угоди утримувати ціни для тих, хто в Medicare і Medicaid. Некомерційної медичної галузі також бачить певний особистий інтерес у плані уповільнення її зростання цін і дала зобов’язання перед адміністрацією. Якщо частина тиску видаляється з страхової галузі, ставки страхових внесків буде стабілізуватися і реформи повинні запропонувати більш справедливу систему для всіх зі здоров’ям плану. Ми можемо тільки сподіватися на краще, а ми почекаємо і подивимося, що станеться.