бути prepared_ отримати право котирування Страховий Дім

Ніхто не хоче, щоб залишитися ні з чим, коли стихійне лихо. Ви хочете, щоб захистити себе і свою сім’ю, готується до будь-яких невдач, які можуть статися. Не зрозумійте, що опинилися в підвішеному стані, дуже важливо, що ви зробити все правильно з першого разу. Отримання котирування Страховий Дім початкового і важливий крок для отримання себе готовим. Там немає кращого способу, щоб ваша сім’я відчували себе в безпеці, ніж, щоб отримати краще страхове покриття з самою вигідною ціною від кращих страхових компаній. Це можливо тільки, коли ви починаєте порівнювати різні цитати страхування будинку.
Підготовка необхідна
Деякі статистичні факти з Національної асоціації страхових комісарів або NAIC показують, що для тих, хто вдома страхування, майже половина населення або 48% не було списку або інвентаризацію того, що особистісні властивості або цінні речі вони застраховані.
Вивчення NAIC також показав, що 60% власників політика не може показати квитанцій, що підтверджують вартість товарів, які вони купили. Є повідомлення, що близько 28% людей не знають про те, які покриття вони взяли. Вони насправді не дуже впевнений у тому, що вони придбали страховий поліс, який покриває вартість заміни або фактичної вартості готівкою.
Інші результати показують, що навіть при тому, домовласники живуть у землетрусі або затоплені схильні області, вони не мають покриття для таких небезпек – землетруси (69%) і повені (65%). Що означають ці цифри говорять нам? Це просто пояснює, як більшість людей непідготовлених насправді. Ось чому Є так багато відклав обробку претензій. Це дійсно викликана відсутністю необхідних документів. Бути готовим означає отримання ретельну з оглядом ваші котирування будинок страхування. Принаймні, зрозуміти основи і не бійтеся питати про речі, які ви не впевнені. Він також буде корисно, якщо ви тримаєте офіційні квитанції з головних і цінних предметів, які ви застрахували.
Яка різниця?
Коли справа доходить до розуміння Реальна вартість і вартість заміни, багато людей плутаються. Деякі політики власники думають, що вони мають ті ж наслідки і, отже, втрачають реальну цінність того, що вони призначені для охоплення. Деякі страхові агенти просто не в змозі пояснити, а різниця і так політики власників лише з’ясувати, і розуміти різницю після того як вони роблять претензій. Найчастіше, це вже занадто пізно розуміють, що вони зробили неправильне рішення.
Фактичні значення готівкою відноситься до залишкової вартості ремонту або заміни пошкодження застрахованого будинок і майно. Ось більш конкретний приклад. Скажімо, ви купили домашній кінотеатр за $ 1000 в цьому році, і ви включили його у вашій політиці покриття за фактичною вартістю готівкою. Якщо, наприклад, він отримує пошкодження через п’ять років, і ви подати позов до страхової компанії, ви отримаєте чек, що еквівалентно його поточної вартості ринку в той час як ви подали вашої претензії. У цьому випадку, ви можете отримати тільки $ 300, тому що це буде Реальна вартість елемента 5 років.
Тим часом, вартість заміни відноситься до кількості відновлення будинку або Вартість заміни пошкодженого або втраченого товару за поточною ціною. Саме тому для тих, хто краще його зрозуміти це більш в своїх інтересах, щоб мати відновної вартості.