бути інформовані про небезпеки дешеве страхування автомобілів

Усім подобається, щоб заощадити гроші. “Дисконт” стає новим способом життя. Багато компаній, що представилася як точно такі ж речі, як більш великих і дорогих компаній, але з більш низькими ставками і більше розумних умовах. Звичайно, це дешевше ціна зі знижкою дійсно йде з витратами. З авто страхування, вартість, як правило, непомітні, поки ви не подасте.

Знижка страхування авто, як і всі інші страхові компанії, спеціалізовані осіб відсіяти шахрайських претензій. Тим не менш, скорочення ресурсів, що дешеві авто страхові компанії обтяжені означає, що законні вимоги може сидіти протягом місяця без їх належної уваги. Це означає, місяці без ресурсів, щоб виправити пошкоджений автомобіль і місяця без транспорту. У багатьох державах, нещасний випадок пошкодження повинні бути виправлені до прийнятної ступеня перед Державною інспекцією може бути прийнятий. Це означає, що у разі, якщо страхова компанія навіть не розглянув претензію після декількох місяців, нещасний випадок пошкодження повинні бути або фіксованою перед Державної інспекції обумовлена ​​або автомобіль доведеться сидіти склавши руки в очікуванні.

На жаль, жодна з держав не мають будь-якого роду мандат, як швидко страхова компанія повинна діяти за позовом, тому якщо у вас є місяцями чекати позову повинно бути зроблено, авто страхові компанії знаходиться в межах своїх законних прав, і у вас є виявив, що одна з речей, яка робить, що страхові дешево.

Знижка страхування авто буде мало, більше, ніж тримати автомобіль на дорозі з дуже простий юридичних вимог. У той час як кожен хоче заощадити гроші, найдешевший не завжди кращі цінності і часто може в кінцевому підсумку коштуватиме споживачам більше, зрештою, ніж середні ціни автострахування. Отримання найбільш страхування якомога менше грошей можливо є природною метою кожного.

Дешеві авто страхування, як правило, тільки дешеві При наклеюванні до мінімуму правове забезпечення. Як тільки споживачі починають виступають за більш широке висвітлення, часто їх премії різко зростає і вони в кінцевому підсумку платити більше, ніж вони мали б, якби вони почали з шанованою компанією страхування автомобілів.

Шановна компанія автострахування присвячує себе обслуговування клієнтів і якості в той час як дешеві авто страхові компанії присвятити себе, щоб бути найдешевшою річчю в місті, таким чином, їх обслуговування клієнтів, відділів рекламацій, і якість і всі вони засновані на голій кістки персоналу з голими кістками служби. Вони просто не можуть надати ресурси, необхідні запропонувати своїм клієнтам щось більше, ніж правові автомобіля, за умови, нічого не відбувається з ним.

Багато дешеві авто страхові компанії більше покладаються на автоматизацію, а також отримання живої людини по телефону для вирішення питань, від претензій до платіжної помилок, приблизно так само легко, як відправитися в замерзлій тундрі в пошуках свіжих овочів. Вони більш схильні до помилок просто тому, що у них так само мало людського фактора вдаючись у їх системах наскільки це можливо.

Одна з найбільших прихованих небезпек справу з дешевою компанії автострахування є безпека. Інформацію, що водій дає компанії автострахування чутлива матеріалу. Більшість вимагають номер кредитної карти і номер соціального страхування, адресу, номер телефону, і навіть якщо клієнт регулярно бере ліки за рецептом. Ця інформація більш ніж достатньо для крадіжки особистих даних. Дешеві авто страхові компанії розмістити дуже мало значення на рахунок безпеки. У той час як авторитетних страхових компаній не куленепробивні, вони наймають фахівців з безпеки, щоб переконатися, що конфіденційну інформацію у своїх файлах залишається у своїх файлах, а не в руках жорстокого наміри хакерів.

За якість, безпеку і розумні або краще обслуговування клієнтів, дешеві авто страхові компанії просто не можуть досягти таких же висот, як авторитетних компаній страхування автомобілів. Руки вниз, єдине, що люди економлять при виборі дешевого автострахування становить близько $ 50 на початку своєї політики. Після цього там просто не угода, яка буде матися.