бути готовим мікроавтобус страхування для розвідника групи

Півмільйона людей не можуть помилятися, правда? Справді, Асоціація скаутів має більш ніж 500 000 членів, що робить його найбільшим змішаним рухом у Великобританії молодь. Крім того, членство Великобританії являє собою мікрокосм, що відбувається в усьому світі. На міжнародному рівні понад 28 мільйонів підлітків по 216 країнам користуватися перевагами скаутингу. Всі вони мають одну спільну рису: SCOUT поїздок часто покладаються на мікроавтобусах і хороший мікроавтобус страхування не потрібно.

Що таке добре мікроавтобус страхування, особливо для груп розвідників? Рівним чином, де ви можете отримати такий мікроавтобус страхування? Відповіді на ці питання досить прості, але є важливий момент, щоб мати на увазі: не всі мікроавтобус страхування обов’язково «добре».

Перша вимога є законним страхування для мікроавтобусів розвідник групи (ES). Сторонні страхування мінімальний встановлений законом вимоги і охоплює шкоди людям та майну третіх осіб, а деякі правові покриття витрат, як правило, включені. Це, однак, самий обмежений тип страхового покриття. Хороший страховик зазвичай рекомендують більш високо вказаний рівень покриття, додавання пожежі та крадіжки страхування або виборі повного всеосяжного мікроавтобус страхування мають сенс оновлення, щоб думати.

Очевидно, шукати мікроавтобус страхування від хорошого мікроавтобуса страховим брокером, але те, що робить такий брокер «добре». У високо конкурентному ринку, страхування котирування повинні бути привабливі ціни і рівень обслуговування повинен бути високим. Порівняння страхування на одній тільки ціною є загальною, хоча навряд чи далекоглядності практиці. Оскільки тут ми говоримо «добре», то має сенс подивитися в деталях на послуги, що надаються в, або з того, що страховий поліс розглядається.

Що це означає? Щоб пояснити, ми можемо звернутися до положень, зроблені хорошим мікроавтобус заклопотаність страхування. Вони включають в себе наступне.

* AA надаються аварійно-відновлювальних робіт.
* Британської адміністрації та центрах обробки викликів.
* Додатково пробою і відновлення допомоги, в тому числі “Homestart ‘AA.
* Безкоштовний телефон довіри, який працює 24 години на добу, 365 днів у році.
* Додатково незастрахованих відновлення втрат, з кришкою для призначеного адвоката, до 1м фунтів судових витрат, витрат і оренда транспортних засобів, якщо частину вимог погодився.
* Можливість оплати в розстрочку.
* Swift обороту документації.

Цілком ясно, що з мікроавтобусом страхового поліса, або з будь страховий поліс на те пішло, є ряд коробки, щоб бути відзначений. Як це зазвичай буває, є величезна кількість інформації можна знайти в дрібний шрифт. Досягнення правильного балансу між положеннями, обмеження і ціна це всього лише питання проведення старанних досліджень.

У кінцевому рахунку, знайти правильний страховий брокер є відмінним мостом на шляху до вибору правильного мікроавтобуса страховий поліс. У цьому випадку «правильного» посилається на політику, яка охоплює не тільки більшість потреб розвідник групи, але всі з них. Якщо залишити осторонь час, щоб дослідити страхового покриття вам потрібно, це варто, так як він стає добре провели час. Тут Девіз скаутів Групи «Будьте готові», не могли застосовувати більш!