бути безпечними – Dodge найбільш поширених претензій RV

Уникайте стати статистика для компаній RV страхування.
Поль Бендер
президента, Р. Америці страхування
1-800-400-0186

Як співвласник найбільшого агентства RV страхування в країні, я slogged через мою долю претензій дані і неофіційні дані претензії. Отже, що можна зробити, щоб не стати статистичних даних для страхових компаній? Для початку, ви можете взяти ближчий погляд на те, що Р. стверджує, регулятори Скажи мені, їх найбільш поширені претензії подій.

RV небезпека № 1

Почнемо з того, що я вважаю найнебезпечнішим-ще приховані небезпеки того, що ховається за що нешкідливі на вигляд холодильника у Вашому RV. Чи знаєте ви, що пожежі за рахунок холодильників для незліченних претензій щороку? Один з наших страхових компаній нещодавно повідомили, що вони мали справу з більш ніж 450 випадків цього виду претензії торік.

У пропану лінії перевірили, або зробити це самостійно.

Уникайте цього небезпечного для життя небезпеки, які мають усі ваші пропан ліній перевірки уповноваженим спеціалістом з ремонту RV щороку. Якщо ви зроби своїми руками, то ви можете виконати цю просту перевірку за своїм розсудом з комплектом детекторів газу LP. Просто нанесіть рішення фітинги і ви будете знати, якщо у вас є витоку.

RV небезпеки № 2

Ви коли-небудь відчували, як занурення у воду при наближенні до низьких мостом? Він повинен прийти, як не дивно, що ще одним поширеним типом претензії зіткнення з заходами, включаючи гілки дерев та заходами станції технічного обслуговування. Чи знаєте ви, висоти вашого RV на найвищу точку, яка включає в себе кондиціонер? Ви повинні. Крім того, багато RVers раз, як правило, щоб підкріпити свої блоки без додаткової пари очей, щоб направляти їх.

Виміряйте свій RV і знати його висоту.

У мене є пропозиція: Виміряйте вашу RV або знайомитися специфікацій продуктів поставляється разом з RV встановити загальну висоту RV. Далі пишемо це число на замітці карти або липкими і розмістити його десь в межах досяжності. Всякий раз, коли ви резервне копіювання, є ще одна пара очей направляючи вас, щоб не стикатися з низько висять гілки.

RV небезпеки № 3

Ви пам’ятаєте, щоб прибрати речі? Давайте поговоримо про забираються сходинки, ТВ антени, навіси тощо. Більша частина нашого часу, що витрачається на дорогу в типовому автомобілі, і кожен день ми стрибати в і поїхати, не замислюючись. Ваш Р.В. є складною частини машини, тому розглядати його як такої.

Зробіть ходити навколо, перш ніж повернути ключ.

Більшість приватних пілотів буде зробити остаточний подорож навколо літака до посадки і закривши за собою двері. Я рекомендую вам взяти один останнє коло навколо вашого RV або причепа, перш ніж покинути табір. Крім того, більшість пілотів використовувати контрольний список, щоб переконатися, що вони не пропустите нічого. Бути відмінним пілотом RV і використовувати контрольний список, вона допоможе вам згадати речі, які ви могли забути, особливо коли ви поспішаєте.

Дотримуйтесь цих рекомендацій, і ви можете зменшити ймовірність того, що ви станете статистики для вашого страхова компанія RV, і ви уникнете розгалуження на гроші для Вашої франшизи. Будь ласка, не соромтеся зв’язатися з RV Америці страхування з будь-якими питаннями ви маєте щодо вашого Р.В. страхового поліса.

Поль Бендер
RV Америці страхування MKTG., Inc.
1-800-400-0186
www.RVAinsurance.com

Поль Бендер є засновником і співвласником RV Америці страхового маркетингу, Inc в Сімі-Веллі, штат Каліфорнія. RV Америці Страхування є найбільшим агентством RV страхування в країні, і вже давно визнаний в якості провідного постачальника спеціальних страхових RV RV через дилерів по всій країні. RV покупці покладаються на ліцензованих агентів RV Америки забезпечити цінність і чудове знання позашляховиків і RV конкретного страхового покриття.

Якщо ви хотіли б опублікувати цю статтю будь ласка, зберегти всі зв’язки.