бутафорія 17 в Каліфорнії

Десь у тьмяному і далекого минулого вивчення англійської мови, ідіоми спливли з посиланням на подарунок коней і їх роти. Перекладу є те, що, коли хтось дає вам подарунок, це невдячно з вами публічно розглянути його занадто ретельно. Тим не менш, у випадку про-т 17, який з’являється на голосування в Каліфорнії, можливо, ми повинні відкрити рот коня і розглянути його зуби. Це може виявитися троянським конем старих і дар, який ми повинні відкинути.

Навіщо бути підозрілим? Тому що силою Пропорційний 17 не є споживачем адвоката, це Меркурій Генеральний корпорації Так, друзі, ми повинні вірити, що страхова компанія хоче виборців в Каліфорнії, щоб тиск законодавців так, що страхова галузь може дати мільйони доларів У знижках перед страхувальниками. Там інша з тих ідіоми що приходить на розум в цій точці. Це те, про свиней раптом проростання крил і приймаючи в повітря в радість польоту. Справді, так вчинені Меркурія до Pro. 17, що він платить мільйони доларів в телевізійній рекламі, щоб переконати всіх голосувати за нього. Благослови його трохи бавовняні шкарпетки. Він так старається зробити правильно каліфорнійців.

Так просто, що робить 17 Пропорційний сказати? Ну, це одна з цих оманливо простих пропозицій. Оскільки закон стоїть, пропозиція 103 говорить страховики можуть запропонувати тільки безперервне або постійне (іноді званий «лояльність») знижки для своїх клієнтів. Ідея дуже проста. Замість того, щоб переманювати клієнтів один у одного, пропонуючи знижки, страховики повинні спробувати залучити новий бізнес, пропонуючи низькі ціни. Це має ту перевагу, що страховики конкурують в рівній мірі на ставки страхових внесків для створених і нових водіїв. Якщо він буде прийнятий, пропозиція 17 дозволить страховикам відповідно з поточним стійкі знижку в залежності від кількості претензій без років. Це було б заманити постійних клієнтів від конкуруючих компаній. На перший погляд, це виглядає як хороша угода для будь-який досвідчений водій, який хоче перейти страховиків. Але ціна виплачується недосвідчених нових драйверів. Якщо постійні знижки на оплату, ставки страхових внесків для нових водіїв має збільшитися. Дійсно, ставки страхових внесків може бути збільшена для тих, хто не має безперервну історію страхового покриття.

Каліфорнії часто лакмусовий папірець для страхової галузі. Він проголосував заборонити використання Поштові індекси як ключовий фактор у встановленні ставки страхових внесків. Ідея портативного безперервного або постійні знижки буде рівною мірою спірним. З одного боку, це не повинно мати значення. Якщо компанії були по-справжньому конкурують один з одним, щоб запропонувати дешеве страхування автомобілів, кожен водій буде відзначати і вибрати кращу пропозицію. Але реальність така, що авто страхові компанії м’яка педаль конкуренції. Там більше, ніж достатньо бізнесу, щоб ходити. Всі компанії хочуть отримати хороший прибуток, не намагаючись надто важко. Так, пропозиція 17 буде працювати на користь встановлених драйверів з безперервною записом ніяких претензій, але всі інші можуть зіткнутися з значним збільшенням премії. Будемо сподіватися, що виборці побачать це дарованому коневі за те, що вона є, і залишити його в поле. Як у бік, британський ринок завжди дозволено драйверів для переміщення між страховиками з їх накопиченої знижки, але британський ринок має реальної конкуренції і, як правило, премії ставки нижче “там”.