будівництво страхування – Основи

Світ страхування може бути трохи приголомшують мінами інформації, цитати і брокерів. Це може бути дещо складною спробі придбати відповідну страховку для ваших потреб, особливо, коли все, здається, є своя думка.

Перш ніж навіть наближається різних брокерів та інтернет-сайтах порівняння потрібно зрозуміти, що саме страхування означає, зокрема страхування будинку. Перше, що потрібно знати про домашніх страхування є те, що вона охоплює і те, що це не так, є два типи страхування житла, будівель і зміст.

Страхування будинків відноситься до «цеглини і будівельний розчин” з дому і всіх її постійних обладнання та пристосування. Так що при купівлі будівлі страхування потрібно переконатися, що всі речі, які ви цінуєте адекватно застраховані від усіх елементів, які могли б трапитися з власністю. З місця пожежі в крадіжці, так, люди дійсно вкрасти світильники і туалети і все інше, вони можуть отримати в свої руки, якщо вони думають, що це буде коштувати нічого на перепродажу. Тому, коли виймаючи страхування будівлі вам потрібно переконатися, що ви розрахувати повну вартість вашого будинку і його кріплення були, щоб щось трапилося з ними або якщо вони випадково впав у “чужі руки”.

Знаючи основи необхідно для забезпечення ви повністю покриваються різного роду “небезпек”, які могли б трапитися з вашої власності, включаючи його різні доповнення, будь то басейн, якщо вам пощастило володіти такий щедрий функцію. Так що перед покупкою будівлі страхування ось кілька речей, щоб зробити; запишіть всі речі, які є постійними в межах будівлі, від фіксованих функцій в гаражі garnishings над каміном, сарай, щоб стелажі (якщо він встановлений, що є), і все, що знаходиться між ними. Як тільки ви це зробите, підраховувати вартість цих речей, і що це буде коштувати, щоб замінити їх, якщо Бог забороняє будинку були сказати підірвати через невдачі DIY або спалахнути, тому що ви забули поставити свічку, що в сортирі . Треба також взяти до уваги трудовитрати, необхідні для проведення будь-яких робіт, необхідних, так що не забудьте додати цю на ваші витрати при розрахунку, скільки покриття вам потрібно.

Після того як ви розрахували витрати в будинку прийшов час подивитися на фактичну власність сама по собі. Це дуже характерно для людей, щоб недооцінювати фактичної вартості їх майна, надалі у разі пожежі або стихійного лиха вимагають все майно буде відновлений вони боляче дізнатися, що вони зазнали невдачі і, можливо, стикаємося все своє претензію бути відкинутим . Таким чином, хоча це марно платите занадто багато за ваше супровідний це так само безглуздо платити занадто мало. Один із способів переконатися, що ви повністю покриваються за рахунок вашого будинку страхування знайомитися з інформацією Будівельна вартість обслуговування (BCIS) у веденні Королівського інституту дипломованих оцінювачів. Роблячи це, перш ніж укласти договір про страхування, ваше рішення буде обгрунтоване одного зниження ймовірності стикається зайвого головного болю з вашою страховою компанією було немислимо, щоб відбутися.

Цікаво існує ряд сірих зон при розгляді будівлі страхування саме басейни, огорожі, ворота і шляхи, деякі політики можуть бути обмежувальними від того, наскільки вони охоплюють готові запропонувати на перерахованого, особливо якщо вони розташовані в сумнівному місці. Наприклад критий басейн може мати наслідки на інші аспекти власності через сантехніки та електронні вимог вона вимагає, потенціал для такого особливість, щоб мати негативний вплив на іншу частину будинку і його внутрішньої роботи може значно збільшити вашу премію . Тому, перш ніж викласти будь-які суми коштів переконайтеся, що ви знаєте, що, перш ніж покрита застрахувати.