будівельні блоки життя страхування

що таке страхування життя?

Страхування життя забезпечує захист від фінансового краху в результаті смерті. Це гарантія страхової компанії виплатити бенефіціару певну суму грошей, коли застрахований вмирає в обмін на відповідні виплати премій.

те, що він має намір робити?

Страхування життя служить притулком у разі страхувальник, AOS смерті. Страхування життя дає фінансову укріплень залишилися в живих. Вона забезпечує утриманців з необхідною коштів для погашення фінансових зобов’язань і компенсувати втрати доходу у зв’язку із застрахованим, AOS смерті. Поліси страхування життя, як правило, купив з чіткою метою на увазі – захистити іпотеку або нерухомість, щоб дозволити собі витрати на освіту, на пенсію, або для пожертвувань.

Чому страхування життя необхідні?

Люди тримають полісів страхування життя по незліченних причин. Серед найбільш часті, щоб погасити іпотечний кредит, або особисті борги (автокредитування, кредитні картки), витрати на освіту неповнолітніх дітей, для бенефіціарів, щоб мати можливість відстоювати свої нинішній рівень життя, по догляду за дитиною, для термінових фінансових потреб, і для медичних або витрати на похорон.

як можна страхування життя потрібні зміни з плином часу?

Якщо людина завершив підвищення їх сім’ї, звернув свої іпотечні кредити і не має головного фінансового обов’язки, то їх вимоги страхування життя буде менше, ніж коли вони були молодші. Людина може прийняти рішення більше не проводити їх політику або для зменшення їх кількості покриття до рівня трохи адекватної достатньо, щоб переконатися, що їх спадкоємцям достатньо коштів, щоб компенсувати витрати на остаточне застрахованої, AOS смерті.

яким страхування життя працюють?

Всі аспекти життя пов’язані з певним рівнем ризику, будь то пожежа, крадіжка зі зломом, автомобільної аварії або травмі. Страхування надає можливість зміщення фінансових санкцій на особливі ризики від людини до страхової компанії. Коли життя людини набуває страхові, вони ставляться разом з іншими особами, які співставні за віком, статтю, і стан здоров’я, незалежно від того, що компанія не рекламує ніяких медичних іспиту термін страхування життя плану.

Актуаріїв оцінити, скільки чоловік у кожній групі, як очікується, помирають в діапазоні часу. Чим більше смерті, очікуваних в групі, тим більше коштів будуть зобов’язані платити смертю претензій, і, таким чином, більше грошей, повинні бути зібрані в якості страхових внесків. Так як молоді люди не більше шансів померти, як люди старшого віку, премії зазвичай нижче в більш молодому віці.

Щорічно, застрахований платить компанії за їх політику. Ці кошти називаються, Äúpremiums., AU застрахованої також повідомляє страхову компанію про те, хто бенефіціари страхового відшкодування у разі, якщо вони (застрахованих) вмирають. Це називається, Äúdesignating бенефіціаром., AU

Якщо застрахований вмирає протягом активного періоду своєї політики, компанія зі страхування життя буде виплачувати страхове відшкодування у зазначені бенефіціарів. Страхові компанії можуть зробити це тому, що тільки невелика кількість людей помирає в рік, в той час як багато інших людей платять їх премій. , Äúrisk, AU смерті виділяється серед багатьох людей, щоб запобігти фінансові втрати, щоб бенефіціари людей, які насправді померти.

що актуарій?

Актуарія є людина, яка професійно кваліфікованих в технічних аспектах страхування, головним чином в математиці страхування, такі як вимірювання премій, дивідендів та відповідні резерви політики. Актуаріїв допомогти при наближенні ціни виконання нові переваги чи вигоди поліпшення, а також виконати статистичний і фінансових досліджень. Актуаріїв в США досягти професійного статусу, передаючи набір тестів дається Товариства актуаріїв (SOA).

де ж ва програму страхування отримати свої актуарні експертизи?

Страхування актуарна Персонал знаходиться в страховий центр у Філадельфії, штат Пенсільванія. Актуарні Персонал несе відповідальність за управління фінансами та актуарні надійність програм страхування життя, які управляються і контролюються Департаментом у справах ветеранів Регіонального бюро і страховий центр.

Серед персоналу, AOS задачі розрахунку премій і дивідендів, вимірювальні значення політики, розробки і дослідження смертності страхових знань, виконання прийнятних рівнів резервів і фінансове забезпечення. Актуарні Персонал також несе відповідальність за оцінку фінансових наслідків законодавчих пропозицій, які будуть впливати програм страхування життя.

Актуарні Персонал несе відповідальність за основу для фінансової звітності випущений В.А. програм страхування життя. Ці заяви відображення фінансового становища кожного з видів програм страхування життя. Щорічно незалежні аудитори переглядати ці заяви з, щоб переконатися, що заяви правильно відображати фінансовий стан різних програм.

Це важливо, оскільки затвердження думку з результатами контролю означає, що програми страхування життя є досить компетентними, щоб виконувати свої зобов’язання перед страхувальниками і що всі страхувальники знаходяться під опікою справедливо. На кожен фінансовий рік з 1992 року, В.А. Програма страхування була одержувачем некомпетентні рішення аудиту. Це означає, що незалежні аудитори дійшли висновку, що фінансова звітність правильно відображати фінансовий стан страхових програм.