будьте уважні – кредитна оцінка визначення вартості автострахування

Ти вдарив інший автомобіль; ваше авто страховика, ймовірно, підвищує ваші премії. Але ви можете не знати, що ваші премії може знімати до набагато вище, якщо ваш автомобіль страхова компанія використовує нове покоління рахунок кредиту, навіть якщо у вас є незаймані запис водіння.

Відомий як кредитній основі оцінки страхування, ці цифри обчислюються з вашої оплати рахунків і кредитних даних, зібраних основних кредитних бюро. В останні роки, результати стали такими ж важливими у визначенні вашої щорічної премії як ваших персональних картка водія та районі, де ви живете.

Сотні страховики використовують моделі, створені ChoicePoint і Fair Isaac, Міннеаполісі компанія, яка винайшла кредитного скорингу. Інші країни розробили свої власні системи. Скорингових моделей стресу біти кредитні дані, які, здавалося б, мають мало спільного з тенденцією водія пред’являти претензії. Там немає ніяких стандартів: Кожна компанія використовує різні моделі і важить різних кредитних звітів інформації. Деякі великі компанії знайти забивши корисно тільки для нових клієнтів, а не продовження, в той час як інші можуть використовувати його для обох.

Автостраховиків використовувати цей кредит для отримання інформації “Страхова оцінка”, тому що вони вважають, що це дозволяє їм більш точно оцінити і ціною ризику. У поєднанні з іншою інформацією, такі як досвід водіння, попередніх аварій, тип автомобіля або будинку, і де водій життя і дисків, заснована на кредитних балів страхування дозволяють страховикам проводити розходження між нижчою і вищою страхових ризиків.

Ці оцінки не є показником фінансових активів хтось, але, як ви, як людина керувати своїми фінансовими справами. Страхування оцінки повинні бути дуже точними предикторами майбутніх втрат у автострахування. Статистична кореляція між гарною кредитною і відносно низькою страхових збитків передбачає, що відповідальність повинні розумно керувати фінансами своєї пов’язаний з іншими типами відповідального і розумної поведінки, таких як належне утримання будинку і автомобілі, і безпечної експлуатації автомобілів.

Багато останні дослідження підтверджують сильну кореляцію між кредитної історії і втрати в обох авто і домовласників. Ні страховики, ні кредитний скоринг компаній, які виявили взаємозв’язок знаю, чим це викликано. Вважається, що в цілому люди з візерунком з безвідповідального фінансової поведінки і поганою кредитною історією мають набагато більше шансів бути в результаті нещасного випадку або подання позову. Але інші дослідження, такі як вивчення Монаган, яка розглянула ті давні висновки, сказати, що зв’язки між відповідальним фінансовим управлінням і майбутніх кредитних втрат, є “не підтримується.”

У будь-якому випадку скоринг може коштувати вам сотні додаткових доларів. Навіть водій з фантастичним рахунок кредиту, хто оцінює низькі відсотки іпотеки, могли б закінчити з менш сприятливими рахунок страхування і, отже, високу премію. Це тому, що препарати для страхування кредитних балів важать дані по-різному від традиційної оцінки кредитора.

Існує спосіб перевірити. Під Ярмарок кредитних звітів закону від 1970 року народження, страховики зобов’язані повідомляти споживачів, якщо вони відчувають несприятливі дії, такі як заперечення, зростання страхових премій або скасування покриття, у зв’язку з інформацією, що міститься в їх кредитний звіт. Споживачі також мають право на помилки в їх кредитний звіт виправлені і може вимагати, щоб перерахувати страхову компанію їхньої страхової рахунок і переглянути свої страхового покриття та премії.