будьте обережні, які ви слухаєте у тому, скільки страхування життя ви повинні купити

Я бачив кілька речей, останнім часом, що стосується мене, і я думав, що це було важливо, що я висловлюю мої турботи з вами, перш ніж хтось робить великі фінансові помилки, які потенційно можуть зашкодити їм та членам їх сімей у майбутньому.

Нещодавно я прочитав сторінки в Інтернеті, які, на жаль, я не можу розділити через зобов’язання, які читали, що вам потрібно всього лише мати страхування життя на суму в три рази ваш річної зарплати. Це турбує мене, і немає, не тому, що я думаю, що кожна людина повинна мати більше що, як загальне правило, а тому, що в кожній сім’ї та індивідуальним є унікальними і мають унікальні особисті та сімейні потреби та обов’язки. Там просто не так, що кваліфікований агент по страхуванню життя буде говорити вам це. Чому? Детальніше.

Ось короткий приклад того, чому це не буде працювати для більшості people.everyone. Давайте припустимо, що у нас є сім’я мама, тато і двоє дітей, де діти молоді, віком від п’яти до семи, з повагою. Дружина домогосподарка і не має досвіду роботи, за винятком працюючих в Макдональдс, як підліток, який був кілька років тому. Чоловік заробляє більшість грошей і робить пристойний дохід у розмірі близько шістдесяти тисяч на рік і, як більшість з нас є рахунки, щоб відповідати річного доходу.

Вони живуть в красивому будинку, який вони купують, є два автомобілі платежі, медичне страхування яких, хоча він отримує його в якості співробітника вигоди для себе (після відрахування), він все одно повинен вимагається} заплатити, щоб мати сім’ю вкриті . Вони також повинні сплатити страхування автомобіля на дві машини, страхування життя чотирьох людей в різних кількостях, страхування житла, стоматологічне страхування і не забувайте всі інші часті витрати, такі як харчування, одяг, комунальні послуги, ECT. Крім того, вони повинні відправити гроші кожен місяць, щоб заплатити за свою матір, яка знаходиться в будинку літніх.

Є багато інших змінних, які могли бути кинуті в цьому, і я міг легко додавати все більше і більше щомісячних зобов’язань, але ви бачите, як ці законопроекти підсумовуються для цієї сім’ї?

Це може бути навіть схожі на ваші власні обставини, плюс-мінус. У разі несподіваного проходження цієї людини ви справді вірите, що три роки вартістю його річний дохід буде достатня кількість страхування життя для цієї сім’ї? Давайте займемося математикою.

З людиною сім’ї заробляти річний дохід у шістдесят тисяч доларів, які trippled на три роки дали б цьому сім’я коштує $ 180.000.00 страхування життя. Це може бути розтягнутий на чотири роки життя коштує грошей, вважаючи, що годувальником в даний час немає, але це тільки приносить дітям у віці від 9 і 11, що тоді?

Цілком ймовірно, що ця людина могла стати дозволило до цієї події, навіть за межами нормальної поліс страхування життя, також на купівлю «Іпотечний життя” політику, яка окупиться будинку в разі його смерті. Він, можливо, також посібників в автомобілі контрактів. Але що, якщо він цього не зробив? Навіть якби він зробив це, він як і раніше могли б протягнули свої витрати на проживання ще 3 або 4 років, залежно від того, скільки вони обійшлися без непотрібних речей. Це доведе дітей віком від тринадцяти до п’ятнадцяти зараз. А в найближчі п’ять років, поки молодшому дитині не виповниться 18 років? Як щодо коледжу для кожного з них? Чи батьки пари є якісь поховання охоплення? Вони, ймовірно, не, якщо ця пара вже посилає гроші кожен місяць за здоров’ям матері потреб.

Це все просто приклад загальної ситуації в сім’ї, але я хотів, щоб ви знайдіть хвилинку, і думаю про ці речі. Єдиний спосіб для вас, щоб визначити, скільки страхування життя, що потрібно для вас і вашої родини є насправді сісти і дивитися на кожен законопроект, який у Вас вже є, законопроекти, які ви знаєте, буде існувати і в майбутньому, всі змінні, які може відбутися (якщо вони не відбулося там не може бути потреба у страхуванні), а потім, коли ви думаєте, у вас є це з’ясували додати додаткові 20% на всякий випадок. Це завжди краще мати більший, ніж потрібно, ніж недостатньо.

Якщо Ви є основним постачальником вашій родині ви не хочете, щоб знати, без сумніву, що ваша родина буде піклуватися у випадку, якщо щось трапилося з вами, незалежно від того, які обставини були? Я теж. Єдиний момент, який я намагаюся донести, щоб не дозволити комусь іншому передати від вас, скільки страхування життя вам потрібно. Сядьте зі своїм чоловіком, а потім отримати жарт, кваліфікованим агентом з нерухомості. Зробіть це правильно з першого разу, тому що, на жаль, немає другого шансу в цих життя і смерті обставин.