будьте обережні жвавий продавець страхування життя

Багато людей останнім часом вирішив, що це хороша можливість придбати страхове покриття деякі описи. Він закінчив у розвитку ривок всередині торгового страхування життя. Це, можливо, почався невеликий, але він є процвітаючим економічної потужності сьогодні. Багато компаній зі страхування життя насправді встановлює страхові плани в місці, призначеному для тих людей, які можуть боротися з терміналу розладів і вимагають доступу до рясною кількістю грошей, щоб платити більше за види процедур.

Переконайтеся, що ви отримаєте найкращий пакет досяжна. Досить багато брокерів план врегулювання страхових постараються політику і отримати власники насправді грошей на їх поліси страхування життя, перш ніж ці обумовлені платять. Якщо вам дійсно потрібно продати свій поліс страхування життя, то це, безумовно, хороша ідея, щоб бути в курсі, які прийоми у вас під рукою, щоб переконатися, що ви отримаєте стільки для політики, наскільки це можливо.

До недавнього часу здавалося, що звичайна техніка для продавців страхування життя, щоб бути у змові з життям брокерських страхових виплат і намагатися мати страхувальників продавати їх конкретної політики значно менше, ніж вони були оцінені в. Офіційно, це дійсно не є законним і додатково складає шахрайства. Закони, що регулюють фактичних продажів, пов’язаний з полісів страхування життя та придбання сказав політик брокерські виросли досить багато строгих таким чином, щоб охороняти необережних страхувальник, хто потребує готівкою в поспіху.

Якщо ви плануєте на перепродажі поліс страхування життя це добре стоїть ваш час для вас, щоб ретельно перевірити можливих агентів ще до спілкування з ними. Зробити ідеально впевнений, що у них є історія ведення бізнесу етично і дорожимо своїми клієнтами.

Потім зв’яжіться з брокерами, які передати ваш тест і дізнайтеся, що кожен буде пропонувати вам для політики. Переконайтеся, що ви витягнете кожен одній із зупинок і, крім того дізнатися, що ви політикою дійсно варто до прийняття рішення погодитися на суму грошей, пропонованих брокерами. Для тих, хто не дуже обережними щодо цього особливого виду матерії, ви стоїте, щоб отримати шахрайським тисяч рандів.

Страхування життя, звичайно, не повинно бути дорогим. Щомісячні премії залежить від суми, яку ви повинні бути застраховані на. Ви можете викорінити цю суму на одноразові доходи ви маєте в наявності в кінці кожного місяця, щоб покласти до поліса страхування життя. Це насправді в результаті цього, що багато більше людей знаходяться в положенні, щоб бути в змозі прийняти політику дутися страхування як захист від економічної розрухи або грошової ускладнень викликаних їх смерті для членів їх сімей.

Так само як і всі страхові краще порівняти ціни в магазинах і, перш ніж придбати поліс і Посвячення себе регулярні щомісячні витрати, а також до продажу непогашені політики. Природно, що найкраще буде почекати, поки політики не дозріє і виплачує всю дивідендів, однак, не кожен здатний зрештою, що пощастило. Кілька людей просто повинні перевести в готівку політиці якраз перед цим заплановані в результаті деяких важкому економічному становищі, що це сталося різко, одним із прикладів є термінал питань охорони здоров’я або, можливо, дійсно серйозна аварія яка вимагає дорогих ліків або, можливо, операцій.