будинку страхування котирування – отримання кращих

Кожна людина, яка має everdecided запросити котирування Страховий Дім виразно запитати, скільки це дійсно варто купити будинок страхування. Це дійсно повинні коштувати так багато? Страхові компанії можуть сказати вам, технічні особливості охоплення політики, ставки, застосовувані, і переваги, які ви можете отримати. Тим не менш, вони не будуть ініціювати надання інформації або порад, як можна знизити ставки страхових внесків без шкоди для змісту або зривання переваги вашого охоплення політики.

Є, звичайно, кілька факторів, які вступають в гру, які впливають на премії швидкість вашого поліса страхування будинку. Якщо ви знаєте, ці фактори, то це буде основа, за якою можна, звичайно, поліпшити або знизити зазначену ставку премії. Звичайно, існують певні чинники, які не мають ніякого контролю над але проте ця стаття дасть вам розуміння про те, як вона впливає на страхової премії.
Страхової суми для вашого будинку
Це сума, яку буде приділено політиці власника у випадку претензій по заміні пошкодженої структури будинку. Він розраховується шляхом множення місцевих витрат на будівництво (який варіюється від регіону до регіону), щоб квадратні метри Будинки. Коли ви запитуєте для страхування цитата будинок, ви можете більш-менш отримати оцінку і робити свої власні обчислення за допомогою домашніх страхування компанії калькулятора.
Страхової суми для утримання вашого будинку та інші споруди
Покриття для вмісту вашого будинку буде будь-який прилад, електроніка, меблі, ювелірні вироби та одяг, що у вас є. Інші структури включають сарай гараж або патіо. Як правило, страхові компанії вже встановили перерахованого як стандартний відсоток від покриття будинків і це не може бути змінений більше. Є способи, щоб це зробити, які можуть підпадати під особисту відповідальність і медичні покриття Pay. Ця частина вашого страхового покриття надає вам можливість у відповідності з вашими потребами. Однак, є плюси і мінуси, які ви повинні знати. Наприклад, ви збільшуєте ваші особисті лімітом відповідальності від $ 100 тис. до $ 500k. Перевага збільшує butso ваша ставка премії. І навпаки, ви можете знизити ваші попередні персональний ліміт відповідальності, якщо ви думаєте, що є вміст у вашому будинку thatare більше не стоїть сума, яку ви раніше покриті його для. Таким чином, ви також знизити ставку премії.
Установка вашої франшизи
Ви можете налаштувати ваш франшиз знизити премію вартості, але ви повинні бути обережні, коли ви робите це. Не встановлювати високу франшизу, оскільки це може поставити вас на ризик фінансових втрат під час вашої претензії.
Тип будівництва будинку
Так само, як три поросяти, які побудували свої будинки з використанням трьох різних видів матеріалу, та ж логіка застосовується і до обчислення вартості премії, які будуть вказані у вашому будинку цитатою страхування. Соломи і палички легко продувається вовка. Будинок, який був зроблений з цегли був єдиний залишився стояти. Це таким чином, що вони оцінять якщо будинок слід розглядати як мають менший ризик у несучи втрати чи пошкодження проти небезпек, як вогонь, вітер, град, землетрус чи повінь.
Вік будинку
Інша змінна, яка береться до уваги, є вік будинку. Було б більш сприйнятливі до втрати або пошкодження, якщо будинок був побудований десять років назад порівняно Тоа недавно побудованих один. Логіка пов’язано з тим, що структура слабше і більш схильні до пошкодження через деякі несправних електричних проводів або іржавих трубопроводів води. Так, ви нічого не можете зробити з віком будинку, але не здаватися, тому що є щось, що ви можете зробити, щоб знизити премію. Тобто оновити або встановити вдома обладнання для забезпечення безпеки або пристроїв. Ви можете отримати знижки для вашої премії за цілих 20%.