будинку страхування котирування – знаючи основи

Ви повністю в курсі всіх різні види політики страховий дім? Не менш важливо знати цю основну інформацію, так що, коли ви робите ваш запит на котирування страхування будинку, ви вже будете знати конкретний тип, який підходить вам найкраще. Це також дасть вам уявлення про те, що це стандартний охоплення вашої політики. Було б у ваших інтересах, щоб дослідити і навчити себе на деякі основи.
За даними страхових послуг Офіси, Inc, стандартизовані форми страхування будинки діляться на 7 типів (HO1, HO2, HO3, HO4, HO5, HO6 і HO8). Щоб допомогти вам краще зрозуміти, ось список та короткий опис 7 типів політик Страховий Дім:
1. Основна форма (HO1) – Ви побачите це у ваші котирування Страховий Дім
тому що це самий основний з усіх типів, як ім’я вже пропонує. Він забезпечує захист Вашого будинку і вміст від багатьох природних лих, таких як. (1 буря чи град, 2 вандалізму або зловмисних зла; 3 пожежі або блискавки; 4 бунт вибух або громадянські заворушення, 5 збитку від транспортних засобів, 6 крадіжок, 7 розбитого скла; 8 особистої відповідальності; 9 виверження вулкана, дим і 10, 11; збиток від літака.
2. Широкому сенсі (HO2) – це, як основний тип тією лише різницею, додаткову кількість лих, які покриті.
3. Спеціальний вигляд (HO3) – Якщо у вас є будинки для однієї сім’ї, то це той, який
Вам слід звернутися за при запиті котирування будинок страхування. Цей вид страхування покриває дім “від усіх ризиків” (крім землетруси і повені) і зміст включені також.
4. Форм Орендаря (HO4) – Так, ваше особисте майно може бути покрита, навіть якщо ви
тільки орендує будинок. Те ж небезпеки, як зазначено в HO2 або HO3 покриті для ваших особистих властивостей.
5. Прем’єр-Форм (HO5) – це розширена форма HO3. Тут, ви можете затребувати втрату проти відкритої небезпеки. Це означає, що незалежно від причини втрати вашого будинку або особистого майна може бути (якщо інше не обумовлено в політиці, що вона виключена), вона може бути покрита.
6. Форм Кондомініум політики (HO6) – Ця політика призначена для власників кондомініумів.
7. Старих будинків форма (HO8) – Це те, що вони називають “Змінена Покриття”
формі. Причиною цього є те, що старий будинок має набагато більший ризик втрати і відновної вартості вище, ніж у його ринкової вартості. Таким чином, більшість страхових компаній відшкодувати Реальна вартість більшу частину часу, тому що це набагато дешевше, замість того щоб платити відновну вартість.
Домовласники можуть реально заощадити гроші, якщо вони отримують кілька цитат страхування будинку. Це дешевше, так як агенти конкурують за Ваш бізнес. Це причина, чому дуже важливо, щоб навчити себе так, щоб ви могли прийняти обгрунтоване рішення при купівлі будинку страхування. Справа в тому то й справа, 85% домовласників магазин для своєї політики в Інтернеті. Це не тільки економить час воно зазвичай призводить до домовласникові отримувати набагато вигідніше.