будинку страхування котирування – вивчення різних типів покриттів

Ви, можливо, десь читав про різних типів страхових полісів доступно. Ви неодмінно помітите це, коли ви переглядаєте ваші котирування будинок страхування. Чи достатньо інформації для вас, щоб визначити, що ви отримуєте право страховий поліс будинку для вас? Чи розглядали ви розгляді покриття вашого будинку котирування страхування? Ти хоч знаєш, що це стандартний охоплення, який ви повинні дивитися на? Можливо, ця стаття може поділитися з вами деякими корисними інформацію та відомості про майно та додаткове освітлення.
Основному майна та додаткового покриття є стандартними для всіх типів політик. Для властивості покриття, Є 4 види, а саме: житло, інші споруди особистої власності, і неможливість використання або додаткові витрати на проживання. Отже, коли ви отримуєте ваші котирування страхування будинку, ретельно перевірити, якщо вони включені.
Перше покриття, яке ви знайдете те, Покриття – житло. Це звичайно охоплює вартість самого будинку винятком землі. Як правило, є пункт спільного страхування
додається до цього охоплення. Це положення означає, що будь-яка втрата буде скорегована з урахуванням вартості заміщення що, звичайно, певні з точністю до обмеження політики, і це стан пов’язаний тих пір, поки будинок не застрахований до 80% від реальної вартості. Причина цього в тому, щоб мати буфер для будь-якого інфляції. За винятком Формуляр орендаря або HO4, всі інші форми мають це покриття. Хоча є додаткове покриття для поліпшення вартість будинку в оренду для тих, що володіють HO4 тип політики.
Друге покриття Покриття В – інші структури. Це включає в себе структуру, яка оточує або знаходиться в межах вашої власності, але це має бути для житлових цілей противному випадку вона не покрита, якщо він використовується для бізнесу. Це покриття зазвичай має обмеження в 10% до 20% від вартості застрахованого будинку, але ви можете скористатися схвалень тому ви можете мати додаткові суми.
Третє покриття Покриття C – особистої власності. Це стосується всіх особистісних властивостей або вміст вашого будинку. Тим не менш, втрати конкретні види товарів мають обмеження за крадіжку. Якщо у вас є монети, медалі, золоті злитки збір, це виключено зі сфери C. Інші пункти включають банкноти або готівкові гроші. Це покриття складається з 50% до 70% охоплення А. При цьому, деякі політики власники вирішили застрахувати високий охоплення, так що вони можуть також збільшити охоплення їх особистих властивостей.
Четвертий покриття Покриття D – неможливість використання або додаткові витрати на проживання. Це покриття пов’язано з додатковими витратами, якщо власник має орендувати простір, пошкоджений будинок в даний час замінити або відремонтувати.
Крім майна покриття є додаткове покриття, яке не слід плутати з додатковими витратами життя. Додаткове покриття витрат, пов’язаних з ремонтом, які не включені у власності охоплення. Це може включати пошкодження дерев і чагарників (для обмежених і конкретних небезпек імені), вивезення сміття, кредитною карткою звинувачення крадіжки, втрати оцінки, і багато іншого.
У той час як Ви перебуваєте в зоні, ви можете також знаю тих, які виключені, зокрема ті, які зазначені в страховому полісі. Для HO3 або спеціальної форми, яка має відкриту політику небезпек, є поставлені окремі винятки яка, швидше за все, включати в себе шкоду, заподіяну водою, бездоглядності, війни, руху Землі або землетрус, навмисні втрати, одночасно причинності та ядерної небезпеки. Ці винятки вказано в цілях захисту страхової компанії політики в іншому випадку власники можуть бути недбалими або навмисно пошкодити застрахованих будинок в обмін на гроші. Для інших небезпек, які є аурою природи, ці обставини, які неминучі і тому страхові компанії виключити ці види небезпек.