будинки і зміст страхування. не дозволяйте паразитів зруйнувати ваш тон

Шкідники і паразити обходяться домовласникам гроші – опитування, проведене ICM показало, що минулого року, один з десяти домовласників повинні були сплатити рахунок в результаті пошкоджень, викликаних маленьких створінь. Більшість пошкоджень викликано п’ять найбільш поширених шкідників: мишей, ос, сірі білки, щурі та шершні – і який з року в рік вторгнутися в наші будинки, в результаті чого всі види збитку.

Проблема в тому, що, хоча більшість дому та політики вмісту страхування результатами проблема шкідника, наприклад пожежі, викликаного жував проводки, під частиною випадкового пошкодження в області політики, вони не покривають шкоду собі. Так що якщо ви виявите, що ви використовуєте ваш будинок з шкідниками, то вам, ймовірно, доведеться покривати пов’язані з цим витрати самостійно.

Є кілька винятків. Сага, наприклад, включає в себе збитки, завдані білки у всіх його політики. Виберіть її обкладинці Plus політики та шкоди на всіх паразитів покрита.

Esure один примітний виняток, і вони тепер пропонують повне покриття збитку, з першої п’ятірки найбільш поширених паразитів для всіх страхувальників за додаткові £ 21,99 на рік. Порівняйте це з її вартості осине гніздо видалено – £ 100 – £ 150 або мати гризунів викоренена, і здається, що хороша інвестиція.

Петро Прістлі, президент Британської асоціації боротьби з шкідниками, відбулися деякі з найгірших випадках шкідниками, найбільш помітними з яких будинок в Престон, де верхній поверх будинку повністю зруйнувався в результаті жування щурів через балки. В Острові Мен, у них є конкретна проблема з пацюками. Одна людина був знайдений мертвим, впавши вниз по сходах – нижня половина тулуба була з’їдена щурами, які увійшли в його будинок.

Більш повсякденних справ пов’язані білки порушення прикраси і пошкодження меблів – заподіяння шкоди, який регулярно додається до £ 4000. Миші і щурі жуванні через пів інший дорогої проблемою, законопроект може досягати 1500 фунтів стерлінгів в гіршому випадку. Витрати на ліквідацію шкідників може бути роздутий через те, що боротьбу з шкідниками в даний час не регулюється. Як заявив представник компанії Esure: «Багато людей залишилися, щоб знайти свій власний підрядника, потенційно кричали« ковбой »сільськогосподарських шкідників, в свої будинки, щоб потім зіткнутися з пристойним рахунком.”

Краща страхова є профілактика, і ми зібрали деякі поради, які допоможуть вам уникнути мішенню паразитів.

• Зберігайте ваш сад і область навколо вашого будинку безкоштовно розлитої сміття, переконайтеся, що сміття йде у відро для сміття, яке було кришки.
• Не залишайте пролилася корм під годівниці та птиці таблиці – це може залучити мишей, щурів і білок.
• приховай отвори навколо трубопроводів – миші можуть пройти через крихітні проміжки. Основне правило є, якщо олівець збігалася з отвором, так що можна мишею.
• Тримайте ваш будинок чистим – не залишають брудні тарілки, очистити розливи і вакууму на регулярній основі.
• Не залишайте купи дерева, листя, труб та інших детриту в саду, оскільки він забезпечує ідеальний тайник для мишей.
• Намагайтеся не тримати предмети, такі як одяг, м’які іграшки та паперу в Лофт – це забезпечує ідеальне гніздо оси і шершні.

Якщо ви живете поряд заповіднику чи області, яка є багатою дикої природи, то він може бути варто розглянути отримання кришкою від пошкодження шкідниками. Тим не менше, якщо ви будете дотримуватися цих порад, а також необхідно регулярно перевіряти, то ви можете зловити їх у часі, перш ніж вони зруйнувати ваш тон!