будинки і зміст страхування. неналежне технічне обслуговування можуть призвести до скасування кришку.

Більшість домашніх і зміст страхових випадків протікає гладко, за винятком, можливо випадкові розбіжності про те, скільки щось коштує. Але інший повторно відбуваються трудність, де пошкодження через поганого обслуговування будівлі. Домовласник зобов’язаний піклуватися і страховиками дивитися песимістично стверджує, що домовласник міг, і повинен мати, уникати. У результаті страхові компанії можуть зменшувати або навіть відхилити вашу претензію.

Щоб уникнути подібних проблем, ви повинні дати ваш будинок щорічного ТО обслуговування. Навесні перевірки було б добре. Шляхом проведення декількох простих чеки, повинно бути можливим, щоб знайти проблеми на ранній стадії.

Дощ, вітер, сніг і мороз місці деяких з найбільших день у день напругу в структурі вашого будинку. Отже, більшість будинків розробці декількох проблем в осінні і зимові місяці, так що навесні перевірка може заощадити багато часу і витрат далі по лінії.

Це не так, якщо ви будете платити гроші, які ви могли претендувати надалі виплаті страхового відшкодування. Дійсно, будь-які витрати, ви стверджуєте, що були дійсно проблема обслуговування, будуть відкинуті вашої страхової компанії.

Ось наш 10 MOT навесні точкою для вашого будинку:

• Очистіть жолобів. Осінь може бути особливо важко на жолобах, як багато сміття може накопичуватися. Які повинні бути вилучені. Заблоковані жолобів і водостічних жолобів може швидко викликати величезний збиток, якщо вода залишається переповнення і проникають в структуру. Але, будь ласка, будьте обережні з цієї роботи. Робочі по сходах небезпечно так чому б не отримати ваші скла, щоб зробити роботу!

• Тепер отримати свій бінокль і перевірте дах. Пошук тріщини, ослаблені або послизнувся плитки. Даху, що протікає може привести до дорогих пошкоджень. Стельовий ушкоджень, гнилі, ремонт може швидко поглинути гроші. Тоді є проблема безпеки. Якщо плитка зісковзує, хтось міг бути важко поранений. Навіть ваша машина може прийняти пряме попадання!

• Перевірте свій зовнішній лакофарбового покриття. Будь-які тріщини, лущення, або пухирями лакофарбових потребує уваги. Торкніться його зберегти дерево від пошкоджень. Літній час може бути напрочуд важко на лакофарбове покриття. Високі температури і великі перепади температур створюють розширення і стиснення тріщини готова відпустити в наступну зиму зробити його гіршому.

• Якщо ви активно використовується на відкритому вогні протягом зими, отримати прокотилася димохід. Важке нарощування сажі може легко загорітися, а влітку сажа поглинає вологість.

• Здійсніть прогулянку навколо будинку і переконатися, що ніщо не закриває на гідроізоляції. Грабують до саду сміття є найбільш поширеним правопорушника. Скошена трава не кращий друг вашого будинку! Якщо вологий отримує минулому гідроізоляції стін всередині вашого отримає вологою результаті пошкодження штукатурки, щоб прикраси. З часом, гниль буде встановити дюйма

• При посадці чагарників і дерев, ви повинні переконатися, що їх коріння не збирається заподіяти шкоди в майбутньому. Якщо ваші корені проникають каналізацію або потрапити у ваш основи, то ви в страхітливих рахунків. Віллоу і популярні дерева є одними з найбільш злісних порушників. Ви знаєте, що ви не повинні мати популярних дерев у межах 150 футів вашого майна? Якщо новий будинок побудований в межах цієї відстані, він повинен мати спеціально посилені основи!

• Поки на предмет дерев, ви, ймовірно, думаєте, що ваші будівлі страхування поширюється на пошкодження, викликані падінням дерев. Так вони будуть – якщо дерево було добре підтримана. Але що станеться, якщо дерево було гнилим або вже пошкоджені? Так, ви вже здогадалися, це проблема обслуговування. Ви відповідальність! Якщо ви не можете показати, що ви взяли розумну турботу про дерева, страховик може відмовитися від будь-яких подальших претензій. Якщо є великі дерева ви могли б мати великі проблеми. Рекомендуємо вам отримати річний звіт з дерева хірург з докладним описом всіх робіт, що потрібно – і не забувайте носити її та зберігайте документи! Такі дії показують, що ви взяли належного догляду і тому, будь-яку пов’язану претензії прийматися не будуть.

• Чи є у вас кучеряве рослини на будинок? Перевірте, що вони не викликали пошкодження цегляної кладки або візуалізації. Плющ є найбільшим порушником. І ніколи не дозволяв отримати витких рослин на дах автомобіля – це вірний шлях до катастрофи!

• Тепер ідіть у вашому домі. Пам’ятайте, щоб ваш котел центрального опалення обслуговуються – це була сувора зима! І отримати викиди окису вуглецю перевірені. Поки там інженера, а також отримати його, щоб дати вашому радіатори одного разу.

• І, нарешті, на горище. Переконайтеся у відсутності ознак витоків і гризунів пошкодження проводки. Білки люблять теплі горища, і вони люблять ізоляцію навколо проводки! Пожежні ненавиджу білки! І брудна робота. Поки ви там, видалити всі старі птиці або оси гнізда і захаращувати отвори.

Візьміть ці кроки, і ви навряд чи зіткнетеся з проблемою з будь-яким структурним претензії по гарантії. Ваш будинок буде також любимо вас!