будинки і зміст страхування – милі, приємні і дорогої

Не всі будуть пам’ятати кампанії з безпеки дорожнього руху, спрямованих на малюків і маленьких дітей і називається “Tufty клуб». Повна назва Tufty був Tufty Fluffytail і мило і дуже розумна білка був логотип для схеми. Безпека дорожнього руху сценарії розігрувалися з використанням пристрою рулонної пластмасову переходах, педальні автомобілі та діти виступали в якості «льодяник дами”. Squashed фруктів і плоскі м’ячі продемонстрував, що станеться, якщо ви не підкорятися правилам Tufty автора. У клубі почалася на початку 1960-х років і тривала до 1980-х років. До середини 1970-х років вона зрозуміла, що була членство 2м молоді.

Однією з основних компаній зі страхування життя ознаками білка в якості логотипу теж. Імовірно він був сприйнятий як милий, доброзичливий і надійний і політики були передані в якості “одного з білкою на”, коли клієнти були в подиві для назви компанії.

Чи пара, яка нещодавно була £ 10000 варто утрату від шалений білки погодився б з цими зображеннями це інше питання. Нещодавно повідомлялося, що це була остаточна цифра, щоб виправити шкоду, заподіяну в результаті одного з цих пухнастих друзів падаючі труби.

Повертаються в свої будинки після вихідних далеко, вони були зустрінуті з сцену руйнування. Килими і м’які меблі жували і розірвав. Дерев’яні меблі була гризли і навіть віконні рами були прогризла у відчайдушній спробі білки бігти з дому. Шпалери були подряпані від стіни і навіть світильники були пошкоджені. У своїй паніці він розпорошувати сечу і фекалії по всій кімнаті, і запах був жахливим. На щастя, двері в кімнату була закрита, і збиток був обмежений одній кімнаті. Схоже, що білки впав в трубу – падіння 30 футів. Нещасна білка був знайдений мертвим за журнальним столиком. Це жах не в змозі вирватися з незнайомій обстановці, мабуть в результаті серцевого нападу.

Представник RSPCA сказав, що це був рідкісний і неприємний інцидент. Він повідомив, що, якщо домовласник чує дивні звуки або має підстави підозрювати, що нічого в пастці в димоході, вони повинні зателефонувати з RSPCA без затримок.

У іншій доповіді білкою був звинувачений в їжі через кабель живлення і викликає хаос шляхом відключення живлення тисяч будинків і підприємств протягом п’яти годин, не кажучи вже причиною збою світлофорів у місті на тихій інакше неділю вдень в місті Ексетер.

Домовласники повинні знати, що в той час як м’які меблі і утримання будинку буде частиною позов проти політики домі змісту, пошкодження віконних рам будуть перебувати під страховий будівель. Тому не було б двох різних тверджень повинні бути зроблені в результаті мародерства білку в перший інцидент. Не всі страхові компанії поширюється на пошкодження, викликані білки і, очевидно, це має бути перевірено на вашій політиці.

Якщо взяти страхування, то, як для утримання та будівлі, важливо, щоб можливі пошкодження на білок та інших гризунів повинна бути включена. Читайте дрібний шрифт ретельно й спеціально.

Як Tufty сам би сказав: “Бережи себе.”