будинки і зміст страхування. краденого досягнення високих продажів

Важко переконати потенційних грабіжник не турбує проникнення в будинок, коли цифри, пов’язані з продажу краденого сказати так сильно інакше. Опитування, проведене Галіфакс Головна Страхування показало, що третина людей купують товари, які вони знають, потенційно були вкрадені. Чому? Оскільки угода занадто добре, щоб чинити опір. Верхній діапазон цифрової камери може коштувати £ 200 або більше, якщо вам пропонують його за £ 50, то ви були б в змозі сказати ні? І ми всі бачили товарів збирається за набагато менші, ніж їх ринкова ставка в наших головних вулицях, але ми повідомити злочинцям? Поки що ні.

За оцінками дослідження, що 6,5 млн. британців дали грошей, щоб злочинців на вулиці в обмін на вкрадені товари, на суму колективної витрачають близько £ 247 000 000. Економія споживачів заробляти очки головній вулиці, так як гроші не витрачаються там, яка в свою чергу впливає на економіку. Наслідки впливають домовласників гірших, очевидно, так як немає нічого, щоб перешкоджати грабіжників від відмови від їх незаконної гри. Страхові компанії в кінцевому підсумку платити більше вони розраховували, яка штовхає вгору премій. Це вічний коло, в якому у виграші залишилися тільки ті порушення закону.

Так що ми можемо з цим зробити? Відповідь очевидна – не купувати товари, які ви підозрюєте, можуть бути вкрадені. Повідомити людей, що ви думаєте, може бути справа в крадене в поліцію, хоча це легше сказати, ніж зробити. А також, ви знали, що, якщо буде виявлено, що купив елемент, який був пограбований з дому, ви можете зіткнутися з кримінальним переслідуванням? Ясно, що не достатньо стимулів, щоб зупинити третина людей від здійснення покупки.

Дослідження також показало, деякі інші цікаві цифри. Наприклад, 85% з тих, які допущені до покупки, що вони припускали, було вкрадено товарів, сказав, що вони насправді не хвилює, якщо вони були вкрадені чи ні. Вони просто хотіли отримати угоду.

Це ще не всі погані новини для тих, хто стурбований моральним станом Великобританії однак, 20% з тих, хто купує крадене потенційно на вулиці сказали, що вони справді запитували про те, де товари прийшли. Звичайно, немає нічого, щоб зупинити постачальника лежав про походження товарів, але приємно знати, що деякі люди дбають, навіть якщо тільки небагато.

Існує щось ще ми можемо зробити, щоб зупинити це вічна ланцюг подій, хоча це не надійно. Домовласники можуть поліпшити свої домашньої безпеки – хороші пропозиції, щоб уникнути мішені: датою / запуску схеми сусідський дозор, інвестувати в безпеку вогні; отримати сигналізація, і інвестувати в високу якість двері та дверні замки.

Ви також можете вжити заходів, щоб допомогти поліпшити ваші шанси на відновлення вкрадених будь-які товари, такі як маркування всі дорогі речі, як телевізор і комп’ютери з невидимим пером УФ, і фотографувати дорогі речі так поліція більше шансів на визнання і відновлення пункту .

Природно, з урахуванням усіх зазначених вище заходів і більш не може забезпечити абсолютну гарантію, що злодії будуть утримані, так що переконаєтеся, щоб інвестувати в хороший будинок і зміст страхового поліса. Інтернет є найкращим місцем для найдешевші пропозиції, тим більше що багато страховиків пропонують знижки онлайн, і багато хто також пропонують знижки для клієнтів, які мають більше ніж один тип політики – обидва автомобілі та страхування житла, наприклад.