будинки відпочинку страхування 4 кроки, щоб отримати краще покриття …

Якщо ви роздумуєте про покупку другого будинку в якості майбутніх інвестицій, доцільно розглянути оренду свою нерухомість, як будинок відпочинку або свято нехай. Ви можете зробити це як для короткострокового щомісячного доходу, або ви можете вирішити, замінити щомісячний дохід для довгострокового приросту капіталу. Незалежно від того, який ви обираєте, як з купівлею або вкладати гроші в що-небудь велике значення, ви були б дуже мудрим, щоб переконатися, що ви забезпечити адекватну страховку для себе будинок відпочинку.

Є багато речей, щоб розглянути, коли справа доходить до вибору правильної страховий дім відпочинку. Якщо ваш будинок відпочинку знаходиться за кордоном або за кордоном, ви можете мати різні вимоги, ніж, якщо ваш будинок відпочинку знаходиться у Великобританії. Ваше свято властивість може мати басейн, який або покриттям або критий. Ви можете мати зовнішні будівлі, які включені у власності, але не можуть бути включені в середньому страхування майна.

Часто люди думають, що страхування є страхування, і ви могли б також просто вибрати найдешевший страхування. Зрештою … це просто страхування, чи не так? Неправильно. Страхування може бути дуже складна річ, щоб мати справу з, особливо коли мова йде про незвичайну кришкою. Щоб переконатися, що ви отримаєте краще і найбільш повне покриття необхідно скористатися послугами спеціаліста зі страхування свято вдома. Тільки фахівець може ви гарантовано отримаєте найбільш повну кришку за найкращою ціною.

Котеджі знаходяться за кордоном і за кордоном є улюбленим вибором для багатьох людей купувати їх властивостей свято з такими країнами як Франція, Іспанія і Португалія є найбільш популярними. Оскільки напрямки у місцевих брокерів або нотаріусів, імпульс є використання одного з них, щоб прискорити процес і зробити його простіше. Це часто може бути помилкова економія. Оскільки нотаріус місцеві не означає, що вони розуміють правильно страхування або кращий людина, щоб мати справу з. Я ви вирішите використовувати брокера або нотаріусом місцеві в область, переконайтеся, що вони повністю розбираються в страхуванні будинки відпочинку, і що вони говорять по-англійськи.

Важливо, щоб ваш будинок відпочинку страховому полісі написано простим, легко зрозуміти англійська, інші мудрі який шанс ви стоїте насправді з розуміння того, що саме ви покриті за. Через юридичних зобов’язань для всіх сторін, страхові поліси, як правило, написані на мові “правова Speak”, що робить їх важко зрозуміти. Маючи політики написані на простому англійською мовою буде гарантувати, що ви абсолютно чітко уявляти, що ви платите за, і що ви будете покриті за.

Купівля страхового котеджі повинні бути просто організувати, ваш брокер повинен вільно володіти англійською мовою та експертом або влада у свято страхування будинку і вашої політики повинні бути написані на простому англійською мовою і повинна бути легкою, щоб ви зрозуміли. Якщо ви будете слідувати цим правилам, ви повинні бути в змозі знайти дійсно хорошого брокера, який може вести через заплутаність страхового будинки відпочинку, а той, хто може знайти вас дійсно хороша політика з великим охопленням і гарну ціну.